Спецпроєкти

«Київський метрополітен» оголошує тендер на продовження будівництва метро на Виноградар. Очікувана вартість – майже 14 млрд гривень


КП «Київський метрополітен» оголошує тендер на продовження робіт із будівництва Сирецько-Печерської лінії в бік житлового масиву Виноградар, повідомляють в КМДА з посиланням на підприємство.

Очікувана вартість закупівлі становить 13 956 843 711,13 грн. Пропозиції прийматимуть до 28 травня 2024 року. Детальна інформація про тендер – на електронній платформі публічних закупівель Prozorro.

У грудні 2023 року КП «Київський метрополітен» у судовому порядку розірвав договір з АТ «Київметробуд» через незадовільні терміни виконання підрядною організацією будівельних робіт. Також за позовом вирішується стягнення частини попередньої оплати, використання якої не підтверджено відповідними актами виконаних робіт.

Наразі на об’єкті будівництва метро на Виноградар побудовано правий перегінний тунель протяжністю майже 1 250 метрів від станції «Мостицька» до станції «Сирець». Завершене й будівництво основних конструкцій перегінного вентиляційного вузла.

Раніше ми повідомляли, що проспект Правди на Виноградарі перейменували.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь