Спецпроєкти

Міністерка економіки скасувала наказ про бронювання співробітників Glovo, Visa та Favbet Tech


Перша віцепрем’єр-міністерка України – міністерка економіки України Юлія Свириденко скасувала наказ про бронювання працівників Glovo, Favbet Tech та інших.

«З огляду на суспільний резонанс я скасовую наказ про бронювання й будемо розбиратися у ситуації й аналізувати рішення щодо кожної компанії окремо. Ця ситуація стала додатковим аргументом, аби пришвидшити роботу над оновленням постанови Кабміну №76, аби вона відповідала вимогам час і потребам бізнесу», – зазначила Свириденко.

Вона додала, що Міністерство цифрової трансформації визнало ці компанії критично важливим на підставі трьох із семи критеріїв: відсутність заборгованості по ЄСВ, рівень зарплати й те, що вони є резидентами Дія.Сіті.

«Ми розуміємо, що бронювання спеціалістів — законне право бізнесу і можливість для країни у такий важкий час підтримувати нашу економіку податками й зборами. Але це питання також не повинне розколювати суспільство, особливо у такий важкий час», – підсумувала Свириденко.

До цього стало відомо, що Міністерство економіки забронювало військовозобов’язаних працівників компаній Glovo, Visa, Favbet Tech на період мобілізації. В Мінекономіки підтвердили ЕП достовірність відповідного указу.

Раніше ми повідомляли, що в Україні зафіксували 292 випадки сексуального насильства під час повномасштабної війни.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь