Спецпроєкти

Протягом квітня на 10% зросла кількість звернень на телефон довіри щодо фізичного, психологічного та економічного насильства


Кількість звернень на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству виросла протягом квітня щодо фізичного насильства на 3% і щодо психологічного та економічного – на 7%.

Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

«Ми чи не вперше спостерігаємо ситуацію, коли кількість звернень щодо психологічного та економічного насильства зростає більше, ніж щодо фізичного», – зазначила Хонда.

За її словами, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги протягом місяця надали 214 консультацій. За квітень до Служби «Телефон довіри» надійшло 596 звернень щодо домашнього насильства, а загальна кількість запитів склала 1 531.

Міська служба телефона довіри працює конфіденційно, безоплатно та цілодобово за номерами:

  • 15-00 (зі стаціонарного);
  • 044-272-15-00 (із мобільного).

Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресою: вул. Райдужна, 6-А.

Звернутися для консультацій юристів і психологів також можна у Facebook та Instagram.

Раніше ми розповідали, куди можна поїхати на відпочинок на вихідні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь