Спецпроєкти

Типографія «Фактор-друк» відкрила збір на підтримку постраждалих та відновлення роботи


Типографія «Фактор-друк» у Харкові 23 травня постраждала внаслідок удару рф. Через атаку загинуло семеро співробітників, є 22 постраждалих. На місці трагедії досі працюють спеціалісти.​​

У видавництві Vivat, яке належить до одного холдингу «Фактор» разом з типографією Фактор-друк, повідомили про відкриття збору на допомогу родинам постраждалих та відновлення роботи друкарні. Видавництво подякувало тим, хто допомагає висвітлювати трагедію, а також підтримує український книжковий ринок.

«Ми всі розчулені і зворушені такою хвилею підтримки команди типографії Фактор-друк і видавництва Vivat від читачів, авторів, партнерів, журналістів — як в Україні так і за її межами. Поширюйте і розповідайте про цю трагедію в Україні й закордоном; про те, як ворог нищить українську книгу та культуру, намагається зупинити розвиток нашої нації. Зараз важлива підтримка усього світу», – йдеться в заяві.

У видавництві закликали донатити на ЗСУ, а також продовжувати купувати українські книжки.

Також компанія «Фактор» відкрила збір. Усі кошти буде спрямовано на підтримку постраждалих та на відновлення поліграфічного життя. Реквізити можна знайти за посиланням.

Поки відправки зі складу призупинені і відновляться після завершення слідчих і рятувальних дій.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь