Спецпроєкти

З нової версії ChatGPT прибрали один із голосів. Він схожий на голос Скарлетт Йоганссон у фільмі «Вона»


Лабораторія OpenAI призупиняє використовувати голос Sky у чат-боті ChatGPT, оскільки користувачі помітили, що він дуже схожий на голос героїні фільму «Вона» Спайка Джонза. За сюжетом чоловік закохується у штучний інтелект.

У стрічці акторка Скарлетт Йоганссон озвучувала штучний інтелект на імʼя Саманта.  

Голос Sky став частиною нової версії чат-боту ChatGPT-4. Оновлений чат-бот може відповідати на усні запитання користувачів, імітуючи розмову в реальному часі.

За словами компанії, OpenAI працювала з провідними кастинг-директорами й режисерами, отримала понад 400 заявок, перш ніж обрати пʼять голосів для чат-бота  –  Breeze, Cove, Ember, Juniper і Sky.

Після виходу нової версії чат-боту гендиректор OpenAI Сем Альтман написав на X допис: «Вона». Минулого року він поділився, що «Вона» є його улюбленим фільмом.

Пізніше Йоганссон заявила, що Альтман звертався до неї з проханням надати її голос для ChatGPT, але вона відмовилася, повідомляє Variety. Акторка каже, що почувши, як ШІ розмовляє голосом схожим на її власний, вона була «шокована і розлючена».

Раніше ми розповідали, що чат-бот на базі ШІ ChatGPT відтепер можна завантажити як настільну програму для користувачів macOS. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь