Спецпроєкти

Шевченківський суд Києва передав майно ТРЦ «Гулівер» в управління АРМА. Пресслужба «Гуліверу» назвала рішення суду «рейдерським захопленням»


Шевченківський суд Києва передав майно ТРЦ «Гулівер» в управління АРМА – Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Про це повідомила пресслужбі суду у Facebook.

До цього майло ТРЦ належало бізнесмену Віктору Поліщуку.

Зазначається, що майно торговельного центру передається виключно в управління, а не для реалізації.

Предметом досудового розслідування також були дослідження фактів ухилення від сплати податків та зборів, а також легалізації майна, яке було одержано злочинним шляхом в особливо великих розмірах.

Пресслужба «Гуліверу» називає рішення суду «рейдерським захопленням», а адвокати центру вважають, що на суддів могли тиснути. Також у пресслужбі заявили, що компанія не має заборгованості перед Державною податковою службою України, а вартість «Гуліверу» у порівнянні з сумою ймовірно несплачених податків є абсолютно не співрозмірною.

«Передача активу Gulliver завдасть шкоди держбюджету, адже при такому рішенні виплати перед державними банками по кредитам будуть призупинені. Йдеться про близько 40 млн грн на місяць», – зазначають представники компанії.

Компанія також заявила, що БФК Gulliver продовжуватиме відстоювати свою позицію в Апеляційному суді.

Раніше ми повідомляли, що київський McDonald’s на Центральному вокзалі зачинили на реконструкцію.

Фото з обкладинки: Gulliver

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь