Спецпроєкти

У Міжнародному виставковому центрі відбудеться наймасштабніший в Україні захід з адопції тварин: програма


22 та 23 червня в Міжнародному виставковому центрі відбудеться наймасштабніший в Україні захід з адопції тварин, який об’єднає одразу кілька відомих притулків.

Дні адопції організовує комунальне підприємство «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» разом із притулками «Сіріус», «Зоопатруль», «Хвостата банда» та волонтерами.

Захід має стати платформою для пошуку родин для тварин, у яких поки немає петперентів.

«На жаль, бачимо, що притулки для тварин у Києві та області переповнені. Значна частина собак і котів, які там перебувають, були евакуйовані із прифронтових територій. Також зустрічаються тваринки, які опинилися в притулку, бо їхні господарі пішли воювати і немає, кому опікуватися ними. Тому сьогодні, як ніколи, актуальним є гасло “не купуй – прихисти”», – зазначив директор  Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

У програмі заходу:

  • тренінг від лікарів КП «КМЛВМ» «Перша допомога тваринам. Базова аптечка для улюбленця»;
  • воркшопи від HAU «Протидія жорстокому поводженню з тваринами» та «Правила поводження з тваринами»;
  • семінар від КП «Київський міський Будинок природи» з теми: «Збереження дивовижного: екологічний погляд на прихисток екзотичних тварин»;
  • лекція від кінолога «Перший місяць після притулку: адаптація тварини».

Також лікарі КП «КМЛВМ» спільно з благодійною організацією HAU проведуть безкоштовні стерилізації та вакцинації від сказу тварин внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців та їхніх сімей, осіб з інвалідністю та пенсіонерів. Реєстрація обов’язкова (за посиланням), кількість місць обмежена.

До заходу також запрошують долучитися волонтерів та малі притулки для тварин. Реєстрація для участі триватиме до 10 червня за посиланням.

Захід з адопції тварин
Коли: 22 та 23 червня 2024 року
Де: Київ, Міжнародний виставковий центр

Раніше ми повідомляли, що в Києві до кінця 2024-го планують облаштувати інклюзивні підходи до соціально важливих об’єктів, безбар’єрні перехрестя та наземні пішохідні переходи.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь