Спецпроєкти

Застосунок «Мрія» запрацював у пілотному режимі для шкіл: як відбуватиметься бета-тестування?


Освітній застосунок «Мрія» запрацював у пілотному режимі для шкіл.

До бета-тесту доєдналися вчителі, діти та батьки із 40 шкіл з шести областей України та міста Києва. Разом з командою «Мрії» вони перевіряють функціонал та надають зворотний зв’язок. 

«”Мрія” може стати фундаментом для найбільш ефективної та швидкої системи освіти у світі. Ми розпочинаємо бета-тест застосунку з українських шкіл, адже це найбільша освітня аудиторія — понад 10 млн учнів, батьків та вчителів. Тестування пройдуть 40 шкіл, а поступово Мрію зможе впровадити кожний освітній заклад. Далі масштабуємо проєкт на кожну ланку: від дошкілля, до університетів. Наша головна ціль — допомогти учням реалізуватися в житті, батькам – краще розуміти успіхи і сильні сторони дітей, а вчителям – прибрати зайву бюрократію. Впевнений, “Мрія” стане геймченджером в освіті», — пояснив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, Міністр цифрової трансформації України.

Бета-тест у школах відбувається у три етапи: 

  • Перевірка функціоналу у тестовому середовищі. Учасники пройдуть повний шлях користувача і відтестують, як працює застосунок та вебверсія Мрії: від авторизації і наповнення журналу до чатів, сповіщень та аналітики підсумкових досягнень. 
  • Підготовка до навчального року. Кожну школу відвідають із воркшопами тренери Мрії. Разом з ними вчителі заповнять календарні плани, розклад і навчаться швидко й легко користуватися Мрією в роботі.
  • Тестування Мрії у реальних умовах навчального року. Тестувальники із 40 шкіл вперше пройдуть навчальний рік з Мрією. 

Які можливості тестуватимуть?

  • Школярі: цифровий освітній документ Мрія ID, навчальні досягнення, план дня і список завдань з дедлайнами, бібліотеку контенту за інтересами і безпечні чати на базі Signal з класом, вчителями та класним керівником.
  • Батьки: динаміку і статистику досягнень дитини, розклад, оцінки та домашні завдання, бібліотеку корисного контенту та безпечні чати на базі Signal з класним керівником, вчителями та іншими батьками.
  • Вчителі: календарне планування та формування розкладу, журнал, домашні завдання, бібліотеку контенту для професійного розвитку і безпечні чати на базі Signal з учнями, батьками та класом.

Після завершення бета-тесту кожна школа зможе підключитися до «Мрії».

«Мрія — ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яку реалізовують Мінцифра та МОН  за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа коштом Швейцарії.

Раніше ми повідомляли, що в Україні ухвалили законопроєкт про реформу дошкільної освіти.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь