Спецпроєкти

«Ти [Романтика] в кіно»: історичний мюзикл про Розстріляне Відродження на великому екрані


1

Вийшов трейлер першого українського історичного мюзиклу про Розстріляне Відродження «Ти [Романтика] в кіно». Тепер вистава доступна на великому екрані. Прем’єра в кінотеатрах з 10 квітня.

Подробиці 

Мюзикл переносить глядачів у Харків 1920-х років, у будинок «Слово», де мешкали ключові діячі української культури. Через музику та драму оживають постаті Миколи Хвильового, Володимира Сосюри, Леся Курбаса, Павла Тичини та інших письменників і митців, яких знищила радянська влада.

2024 року виставу побачило понад 60 000 глядачів, про неї писали BBC, Forbes, Vogue та The New York Times. 

Слідкувати за оновленнями можна на сторінці Instagram МУР.

Раніше ми розповідали, що українська стрічка «Будинок “Слово”. Нескінчений роман» Тараса Томенко – це розповідь про життя українських письменників (Миколи Хвильового, Володимира Сосюри, Леся Курбаса та інших), яких у 20-х і 30-х роках XX сторіччя знищив радянський режим.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь