Катерина Садурська вдев’яте побила світовий рекорд із фридайвінгу
Українська фридайверка Катерина Садурська встановила вже дев’ятий світовий рекорд у дисципліні пірнання з постійною вагою без ластів. Про це повідомляє «Суспільне Спорт».
Подробиці
На змаганнях Deep Dominica спортсменка занурилася на 88 метрів, перевершивши свій попередній рекорд — 86 метрів, встановлений у листопаді. Перший світовий рекорд Садурська здобула у 2023 році на Vertical Blue, коли пірнула на 74 метри.
«Я мріяла про це занурення ще з минулого року, і дуже рада, що це сталося. 88 метрів — без ластів, один подих, 3 хвилини 30 секунд, мій дев’ятий світовий рекорд. Важко повірити, що це вже на 14 метрів глибше, ніж мій перший рекорд у 2023 році», — написала спортсменка в Instagram.
Катерина Садурська — фридайверка з Харкова, чотириразова чемпіонка світу та дворазова чемпіонка Європи. У жовтні 2022 року вона встановила рекорд України, занурившись на 92 метри у дисципліні «вільне занурення».
Раніше ми розповідали, що альпіністка Антоніна Самойлова увійшла в історію як перша українка, що зійшла на п’ять найвищих гір світу.