Спецпроєкти

Ілон Маск презентував дводверне роботаксі Cybercab


CEO Tesla та бізнесмен Ілон Маск представив очікуване робототаксі Cybercab. Про це повідомляє Reuters.

Подробиці 

Презентація відбулася на студії Warner Bros неподалік Лос-Анджелеса, Каліфорнія, під назвою «Ми, робот», що є відсилкою до науково-фантастичного оповідання «Я, робот» Айзека Азімова.

Маск прибув на сцену на одному з роботаксі та заявив, що його виробництво почнеться у 2026 році. 

В авто немає панелі приладів, важеля або джойстика коробки передач та кнопок. На передній панелі доступний лише величезний дисплей.

За словами Маска, автомобілі на автопілоті зможуть бути вдесятеро безпечнішими за водіїв-людей, а слугуватимуть автономні машини в пʼять- десять разів довше.

Мільярдер планує запустити цілу мережу Tesla Cybercabs, які пасажири зможуть викликати через застосунок. Власники приватних автомобілів Tesla також матимуть можливість заробляти, додаючи свої машини до додатку як роботаксі.

Ціна на Cybercab складатиме менше $30 000. 

Раніше ми розповідали, що Ілона Маска звинувачують в домаганнях до співробітників. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь