Cпецпроєкти

Малюнок на віки: у кого робити татуювання та як визначитись з ідеєю

Часто, коли бачиш класне татуювання у знайомого, в голові виникає думка «і я хочу». Але не поспішайте відразу бігти до його тату-майстра. Я б порадила трохи заглибитись у це питання.

Звертайте увагу на стиль та обирайте оригінальний дизайн
Перегляньте роботи майстра у соцмережах. Дивіться, що вам подобається саме за стилем та технікою виконання. Якщо ви хочете яскраве реалістичне татуювання, обирайте спеціаліста з кольорового реалізму. Навряд чи майстер, у якого в портфоліо тільки написи або квіти у графіці, зробить вам такий малюнок, та навпаки. Кожен спеціалізується на своїй темі. Важливо, щоб були фото загоєних татуювань, якщо таких не бачите —попросіть особисто.
Також рекомендую звертатися до тату-майстрів, які самі створюють дизайн. Брати картинку чи чуже татуювання просто з Інтернету та копіювати його — це крадіжка. Тобто у вас на тілі буде не оригінал, а дешева підробка. Погодьтесь, звучить не дуже.

Ближче не означає краще

Ще одна помилка — шукати майстра відштовхуючись від геолокації. У першу чергу дивіться на якість робіт. Ви б’єте татуювання на все життя, заради цього справді варто поїхати в інше місто чи навіть країну. В Україні, до речі, величезна кількість талановитих майстрів, творчість яких шанують не тільки в нашій країні, а і за кордоном. Тому не жалкуйте декілька годин на дорогу, заради краси на все життя.

Процес має значення

Обов’язково дивіться на фото робочого місця майстра або відео/фото в процесі. Зверніть увагу на збірку місця. Всі інструменти та предмети, до яких торкатиметься майстер та клієнт ділянкою з тату, повинні бути запаковані в плівку або спеціальний бар’єрний захист. Голки або картридж-системи стерильно запаковані, також мають бути нітрилові рукавички.

Близькість та чесність

Буде супер, якщо ви оберете майстра, який вам імпонує не тільки як татуювальник, а ще як особистість. Особливо, якщо це масштабна робота. Так ви будете відчувати себе більш розслаблено та комфортно.

Не забувайте, що ви маєте право запитати про стерильність і одноразові голки та отримати чітку відповідь. Ідеальний майстер – чесний майстер. Якщо він уникає відповіді чи взагалі ображається на таке запитання — задумайтесь, чи довіряти цій людині. Ніяке татуювання не варте вашого здоров’я.

Алкоголь — табу

Є майстри, які бавляться алкоголем чи наркотиками на роботі.
Але татуювання створюється на все життя. І щоб зробити його якісно, необхідна повна концентрація, а помилитись в спянілому стані дуже легко. Більше того, наслідки можуть бути справді жахливими. На мій погляд, це неприпустимо.
Це стосується клієнта також. Бокал ігристого для хоробрості може лише зашкодити роботі. Кров розріджується, що посилює набряк.

Так, обрати тату-майстра дійсно не дуже легко. Але іноді проблема з’являється, коли потрібно вибрати тату. У цьому випадку є декілька шляхів.

1. Ви можете зробити татуювання на тій ділянці тіла, яку хочете підкреслити. Жінки часто обирають стегна та ключиці. Татуювання на таких місцях виглядають завжди як дорога прикраса.
Є місця, на яких робити татуювання більш боляче, ніж на інших. Найболючіше на ребрах, сонячному сплетінні, в інтимній зоні, зоні суглобів та на голові. Досить терпимо на зовнішній поверхні рук і ніг. Але все індивідуально.
Також гарна ідея ー перекрити татуюванням шрами, які ви хотіли замаскувати, , якщо їм не менше, ніж півтора року. Або ж пігментні плями ( тут не у всіх випадках можна робити тату) та неглибокі розтяжки.

2. Ідеєю вашого татуювання може бути абсолютно будь-що. Татуювання з особистим для вас змістом або просто бути красивий малюнок на тілі. Якщо хочете, щоб тату відображало вашу індивідуальність, подумайте про речі, які дарують вам натхнення або мають для вас особливий сенс. Підберіть декілька референсів та звертайтесь до майстра, стиль якого вам найбільше імпонує.

3.Ви можете обрати вільний дизайн від тату-майстра. Більшість з них створює ескізи, коли має натхнення,а потім публікує їх в себе як вільні. Тут найпростіше – обираєте та бронюєте якнайшвидше. Ці роботи майстри зазвичай роблять з особливим запалом.

Не жалкуйте часу, щоб обрати майстра та продумати ідею для татуювання. У результаті ви отримаєте задоволення і від процесу, і від результату, який буде радувати все життя.

Думка редакції може не збігатися з думкою авторки колонки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Наші колумністи
Богдан Бердник
PR-manager платформи dobro.ua
Лада Дяченко
ембріологиня
Альона Чигрин
шеф-редакторка bit.ua
Анастасія Федорова
засновниця бренду COVER
Ми в Телеграмі
підписуйтесь