Спецпроєкти

NASA встановила на зонд місії DART камеру українця Макса Полякова


NASA встановила на зонд місії DART камеру Dragonfly Aerospace українця Макса Полякова. Зонд повинен збити астероїд, який пролетить повз Землю.

Камера Gecko

Камера Gecko, яку виробила компанія Dragonfly Aerospace міжнародного підприємця у сфері космічних технологій та IT, українця Макса Полякова, встановлена ​​на кубсат LICIACube, разом із другою оптичною камерою, а також системами для збору даних про астероїд та передачі зображень зіткнення зонда й астероїда на Землю. Малий супутник спроєктувала та виготовила компанія Argotec, він є вкладом у місію NASA.

«Вибір камери Gecko для цієї першої у своєму роді місії NASA є підтвердженням високої технологічності та якості продуктів Dragonfly. Наші оптичні камери вже зарекомендували себе як надійне рішення для місій різної складності, зокрема й для далекого космосу, що було оцінено Argotec і NASA. Ми пишаємося причетністю до місії DART, яка дозволить вивчити потенційні можливості захисту Землі від зіткнень з астероїдами», – розповів генеральний директор та співзасновник компанії Dragonfly Aerospace Браян Дін.

Gecko належить до малих камер для кубсатів, характеризується великим високошвидкісним сховищем даних та передає кольорові знімки та відео з високою частотою кадрів.

 

Відтак камера передасть на Землю зображення зіткнення ударного зонда місії DART NASA з астероїдом Діморфусом.

Раніше ми розповідали, що NASA і SpaceX запустили зонд, щоб збити астероїд, який має пролетіти біля Землі.

#bit.ua
Читайте нас в
Telegram
Мы в Телеграме
подписывайтесь