Спецпроєкти

Як не послати шефа, коли дуже хочеться. 8 дієвих (і веселих) способів


Якщо читаєш цей текст, тобі хоча б раз хотілося послати шефа подалі, демонстративно зібрати речі і зникнути у невідомому напрямку. Але іпотека, троє дітей та й «до дому п’ять хвилин пішки» стримують.

Так, у всіх трапляються невдалі дні. Але коли поганий настрій у керівника нефрендлі колективу, думка послати все на хрін крутиться частіше і наполегливіше. Не варто гарячкувати. Досвід показує, що є принаймні вісім методів, які можуть відтермінувати твоє звільнення за недотримання субординації.

Включи уяву

Уяви себе 150 кг підкачаним мужиком, який завалює керівника на землю, зв’язує ременем і ламає пальці на руках… один за одним, повільно, з причмокуванням і сяйвом в очах. Вже за кілька секунд відчуєш, як напруга у м’язах і бажання послати зникає.

Якщо ти 150 кілограмовий підкачаний мужик – все набагато простіше. Просто проведи керівника неоднозначним поглядом.

Подай від його імені оголошення на OLX

Речення «Віддам цуценя в добрі руки» розчулить не одне серце. Залишається  спостерігати, як життя шефа потрохи набирає сірих тонів: телефонні дзвінки викликають тремтіння рук, як і слово «цуценя», а друзі радять перевірених психологів.

Купи упаковку олівців і стругалок (а ще краще – механічний пристрій)

Готово. Тепер можеш відчути себе героєм американської кінострічки і в будь-якій незрозумілій ситуації стругати олівці. Фізична праця відволікає від думок про вбивство. Врешті, коли терміново треба буде зробити запис чи розважити дітей (які незрозуміло, що тут роблять) –  олівці завжди під рукою.

Організуй переселення його душі

Знайти книгу «Езотерика для початківців» не так і складно. Та й ритуал можна провести вдома на дозвіллі. Тепер можеш спокійно працювати з думкою, що скоро керівник житиме в тілі жаби / ліхтаря / піци (свій варіант додати).

Використай магію Гоґвортсу

Якщо попередній варіант здається занадто жорстоким, але ідея загалом непогана – вивчи непрощені закляття з «Гаррі Поттера». Коли слова злості підкочуватимуться до горла, зможеш подумки промовити: «Авада Кедавра» і пообіцяти собі наступного разу прихопити чарівну паличку.

Запиши гнівну сторі в Інстаграмі (чи навіть кілька)

Скажи все, що ховалося глибоко в нетрях нецензурного словникового запасу, і приховай сторіз від керівника і колег. Звісно, якщо хочеться чогось екстремального або звільнення не здається трегедією – колег у списку можна залишити. І очікувати, чи хтось  тебе «здасть».

Подаруй  йому в день народження скунса з іменем Щастя

Зачекай, поки шок мине. Після урочисто повідом, що побував/ла у ворожки, і тепер усе щастя керівника заховане в скунсі. Запасайся поп-корном і спостерігай, як шеф мучиться з тією твариною.

Для чистоти експерименту на скунса варто скинутися всім колективом.

Фінальне – постав на заставку телефона милих кошенят

Чи собачок, чи кадр із фільму «Пила» – коротше те, що викликає емоції в стилі «як це мило». Працює метод за схемою «виникає бажання викинути речі шефа з вікна – дивишся на мімімішну картинку – система дає збій – десять хвилин гуглиш котиків з притулків / ім’я чувака із 16 хвилини фільму».

Якщо нічого не допомогло, варто задуматися: «Воно тобі треба, (підставити своє ім’я)?».

Фото. Кіно Україна

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь