Не пощастило з одягом: чому в Україні не продаватимуть Mortal Kombat 11
Скарги на недоступність сторінки з передзамовленням Mortal Kombat 11 в Україні з’явилися ще кілька днів тому. Фанати до останнього сподівалися, що це невідома помилка, яку незабаром приберуть. Але справа виявилася зовсім не в помилці.
Представники Warner Brothers Games повідомили, що причина – в українському законодавстві. У техпідтримці наголосили – гра може надійти до продажу, якщо законодавство зміниться. Поки що реліз в українських маркетах відмінили.
Інших офіційних коментарів поки не надходило. Але фанати вже знайшли імовірну причину заборони Mortal Kombat 11. Вони припустили – справа у Skarlet, якій не пощастило з одягом. Персонажка в новій серії має костюм з забороненою радянською символікою. Питання, чому в Україні не можна було випустити Skarlet без «ексклюзивного скіна», залишається відкритим.

Представники компанії заспокоїли гравців, пообіцявши повернути гроші усім, хто оформив передзамовлення.