Спецпроєкти

Як правильно харчуватися за наукою: курс безкоштовних лекцій від Рrometheus


Рrometheus запускає безкоштовний онлайн-курс “4 кроки до здорового харчування”. Курс розпочнеться 1 січня 2020 року, але зареєструватися можна просто зараз. Окрім лекцій, учасники отримуватимуть завдання і в разі успішного виконання – сертифікат, що свідчить про проходження програми.

Матеріали будуть доступні в будь-який час.

Навіщо дивитися

Щоб дізнатися про властивості їжі та її вплив на здоров’я, а також мати змогу самому/ій створити свій ідеальний здоровий раціон.

Програма курсу

Тиждень 1. Чому виникає відчуття голоду і як відрізнити його від апетиту, а також – про зв’язок їжі з роботою мозку та тіла.

Тиждень 2. Про тарілку здорового харчування, продукти, що люди мають вживати щодня, і потрібну кількість літрів води на день.

Тиждень 3 .Шкідлива їжа. Про користь та шкоду жиру, солі та цукру.

Тиждень 4. Як їсти протягом дня: основні прийоми страв, здорові перекуси.

Лектори-експерти

– Галина Салтикова – кандидат медичних наук, доцент Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, лікар-гастроентеролог вищої категорії, заслужений лікар України;

– Катерина Мураненко – психолог, викладач психології Національної академії внутрішніх справ, сертифікований арт-коуч;

– Тетяна Лакуста – лікар-терапевт, дієтолог, автор медично-популярного блогу про здорове харчування;

– Олег Швець – кандидат медичних наук, доцент, лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії, лікар–дієтолог вищої категорії, Президент ВГО «Асоціація дієтологів України», член Президії Української гастроентерологічної асоціації, член Американського товариства по харчуванню та Американської гастроентерологічної асоціації;

– Лора Філіппова – консультант з правильного харчування та здорового способу життя, нутриціолог, постійний експерт зі здорового харчування каналу 1+1, ведуча рубрики в «Сніданок з 1+1»;

– Ілона Руденко – психолог, сертифікований гештальт-терапевт, дитячий та сімейний психотерапевт;

– Ольга Ільюхіна – автор освітнього проекту «Здорове харчування для дітей», який навчає та мотивує дітей та батьків до здорового та щасливого способу життя.

Кому курс Рrometheus не підходить

Людям із хронічними захворюваннями, які потребують особливої дієти.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь