Спецпроєкти

Феєричне поєднання моди та кінематографу: як пройшов Fashion Film Festival Kyiv-2019


У суботу, 18 травня, на кіностудії FILM.UA пройшов другий Fashion Film Festival Kyiv-2019 від FILM.UA GROUP та Ukrainian Fashion Week.

Що цікавого

Лекції, public talks, fashion-фільми українських та зарубіжних режисерів

Цього року організатори ввели новий формат – воркшоп “Short On The Spot”, під час якого учасники знімали власні fashion-відео та продемонстрували їх глядачам. Допомагали у зйомках режисери Павло Буряк, Ярослав Бугайов, Дар’я Рубінштейн та Дмитро Куєвда.

Гуру моди, кіно та медіа стали спікерами Fashion Film Festival Kyiv. Усе про створення відеоконтенту – зокрема про його сучасність та актуальність – розповіли продюсер Vogue UA TV Ольга Жижко та редактор відділу моди Vogue UA Веня Брикалін.


Від Лесі Патоки аудиторія дізналася про зйомкі історичних картин – як майстерно поєднати художність та історичний контекст, не нашкодивши при цьому атмосфері фільму та його достовірності.

Також про сучасні тенденції зйомок відеоконтенти та варіанти його успішної промоції розказали спеціально запрошений гість, співзасновник Berlin Fashion Film Festival Ніколо Монтанарі (Велика Британія)  і директор з маркетингу FILM.UA GROUP Поліна Толмачова.

Переможці та нагороди

Цьогоріч було немало бажаючих продемонструвати свої роботи: організатори зареєстрували 95 учасників. Але до шорт-ліста потрапило усього 18 робіт, які відбирало професійне журі. Церемонію нагородження проводила Кароліна Ашіон.

Ґран-прі фестивалю – перемогу в категорії Best Fashion Film та 50 000 гривень – отримав фільм BORN TO від режисера Павла Буряка.

У категорії Best Fashion Story перше місце отримав LOVE2 режисера Ярослава Бугайова. FILM.UA надала переможцю ґрант – 20 000 гривень – на оренду павільйону.

Найкращим фільмом в категорії Best Production став SAUVAGE від режисерки Анастасії Мілевської. Вона отримала ґрант від PATRIOT Rental – 20 000 гривень – на технічне забезпечення зйомок.

Спецприз від партнерів

Фільм FROM BEYOND від Jordan Blady отримав спеціальний приз від генерального партнера фестивалю, компанії Visa. Усі представники знімальної команди картину отримали каблучки з NFC-чипом, які можна використовувати як безконтактну картку Visa.

Організатори фестивалю

Директор фестивалю – Анастасія Верлінська
Програмний директор фестивалю – Петро Мамчич
Продюсер фестивалю – Катерина Кохановська
PR та комунікації – Катерина Федичина

Підтримка Fashion Film Festival Kyiv-2019

Компанія Visa – генеральний партнер
Fairmont Grand Hotel Kyiv – партнер міжнародної програми фестивалю
PATRIOT Rental – партнер призового фонду
Finlandia – партнер фестивалю
Mary Kay – beauty-партнер

Світський партнер Церемонії – мультимедійний портал Jetsetter.ua
Партнер фестивалю – незалежне lifestyle-видання Bit.ua
Радіопартнер фестивалю – Old Fashioned Radio

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь