Спецпроєкти

A Girl Who Wasn’t There від Braii: маленьке кіно про великий обман у коханні


17 травня гурт Braii, що брав участь у нацвідборі на “Євробачення-2019”, випустив кліп на нову пісню A Girl Who Wasn’t There. Як зізнається вокалістка Оксана Бризгалова, це була перша робота після чотирьох місяців мовчання.

У гурту насправді вийшов не кліп, а маленький фільм про стосунки між людьми, про брехню та розплату за неї. Міні-кіно про те, що можна стати чужими, навіть постійно перебуваючи на відстані витягнутої руки. Про кохання, яке легко руйнується через байдужість та небажання поговорити, знайти спільну мову та зізнатися у своїх справжніх почуттях.

“Це можливість поставити на швидке перемотування роки, прожиті разом… Адже всі найбільші драми неголосні, вони відбуваються в простих квартирах зі звичайними людьми. І, навіть перебуваючи поруч з людиною, насправді можна бути за тисячі кілометрів одне від одного в пошуках себе, своїх бажань, своєї правди і своєї пристрасті”, – розповідає про кліп Оксана.

Саундпродюсером пісні A Girl Who Wasn’t There став Олексій Кривошеєв. Композиція має ввійти до першого альбому гурту, якого залишилося чекати зовсім недовго – він вийде вже восени цього року. Після презентації платівки Braii відправиться в єропейский тур на її підтримку. На рахунку гурту також є EP City Of Nothing, записаний 2018 року, до якого увійшли чотири англомовні композиції.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь