Спецпроєкти

З’явився сервіс психологічної допомоги для тих, хто не змирився з кінцівкою “Гри престолів”


Нещодавно ми писали про петицію з вимогою перезняти останній сезон “Гри престолів”. Розчарування фанатів вилилося не лише в коментарі у соцмережах, а й у 1,5 мільйона підписів під зверненням до режисерів. «Це шоу заслуговує осмисленого фіналу. Виправдайте мої очікування та зробіть це, НВО!» – йшлося в тексті петиції.

Ті, хто вже і коментарі у “Фейсбуці” залишили, і петицію підписали, і з друзями все обговорили, але відчувають тотальне спустошення через 8 сезон – для вас знайшли вихід. Британський сайт Bark.com запустив кампанію психологічної підтримки для невдоволених “Грою престолів”. Професійні психотерапевти всього за 25 або 50 доларів (30 та 60 хвилин відповідно) обговорять з вами найсуперечливіші моменти серіалу. Також вони вислухають версії, хто насправді мав померти, а хто ні, та допоможуть пережити розчарування фіналом 8 сезону.

Не переживайте, що розмова буде однобічною: спеціалісти дивилися всі сезони і пам’ятають найдрібніші деталі. Тож, якщо ви вже дістали близьких “Грою престолів” і маєте зайві гроші – знаєте, шо робити.

Інші варіанти заспокоїтися – пройти наші тести “Как ты умрешь в «Игре Престолов»?“, “Какой украинский сериал заменит тебе «Игру престолов»” та “Насколько хорошо ты помнишь «Игру престолов»?”

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь