Спецпроєкти

8 причин, чому Grumpy Cat залишиться в наших серцях

14 травня не стало найвідомішої у світі киці – Тардар Соус, яку ще називали Grumpy Cat через сердитий вираз мордочки. Вона померла через оскладнення хвороби сечовивідних шляхів. Про смерть повідомили господарі тваринки.

Відомо, що Тардар померла на руках у своєї “мами” Табати.

Її смерть сполохала та засмутила тисячі людей з усього світу. Розповідаємо, чому пам’ятатимемо про неї завжди – з теплотою та любов’ю.

Вона змусила багатьох повірити в себе

Тардар довела світові: можна бути улюбленицею тисяч, маючи відверту ваду зовнішності – неправильний прикус. Її приклад надихав. Ми дивилися на цю кішку і думали – нічого неможливого не може бути. Чарівність та харизма – це щось більше, ніж ідеальна зовнішність. Ці уроки були куди важливішими, ніж більша частина шкільних занять. І за це ми Grumpy Cat вдячні.

Своїм прикладом показала, як важливо бути собою

Не підлаштовуватися під когось, не маскувати недоліки шкіри трьома шарами тональника, не прикидатися іншою людиною, щоб сподобатися об’єкту захоплення. Grumpy Cat навчила нас бути трохи щирішими один з одним. А це насправді вже не так мало.

Їй присвятили дві книжки

Про рядових осіб цієї планети книжок зазвичай не пишуть. Тому «Grumpy Cat: A Grumpy Book» і «The Grumpy Guide to Life: Observations by Grumpy Cat» – це ще один доказ того, что Тардар – особлива киця, яка варта того, щоби про неї пам’ятали.

Викликала посмішку навіть у тих, в кого в житті був апокаліпсис

Ми дивилися на світлини Тардар, коли було максимально сумно, і мимоволі на обличчі розпливалася усмішка. Це не була насмішка – просто Grumpy Cat настільки чарувала, що неможливо було не усміхатися.

Люди стали більше любити незвичних кішок

І не лише кішок. Захопившися Grumpy Cat, люди почали звертати увагу на тих тваринок, які мають певні вади або особливі потреби. Тож завдяки киці з сердитою мордочкою тисячі інших незвичних котів та собачок знайшли своїх люблячих господарів.

За допомогою виразу обличчя “Grumpy Cat” можна було помиритися з другом

Це був лайфхак – під час суперечки або після неї показати сумну та водночас сердиту гримасу. Якщо було хоч трошки схоже та впізнавано, конфлікт просто зникав.

Протистояла масовому позитивному психозу

Коли звідусіль лунали заклики бути завжди на позитиві, Тардар змусила світ визнати: сердите або сумне обличчя – це нормально, злитися або виражати інші негативні емоції – природньо. І не треба намагатися вичавити з себе посмішку, коли хочеться ревіти та страждати.

Об’єднувала людей

Тардар любили всі незалежно від віку, статі, національності, статків, віри та переконань. Це був справжній феномен. Можна сказати, що кішка з сердитим обличчям примирила тих, хто за інших обставин навіть руки один одному б не подав.

У світі, де не припиняються війни та інші конфлікти, де навіть родичі можуть відвернутися один від одного через політичні переконання, потрібні такі символи миру. Без них людство навряд чи довго протягне.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь