Спецпроєкти

У Гідропарку відкривається кафе на деревах «Скворечник». Тепер із коворкінгом


У суботу, 1 червня, відкривається оновлений екопростір «Скворечник». Тепер це не лише кафе на деревах, а цілий комплекс під назвою SKVO Space, де можна відпочити на природі та добре попрацювати у зеленому коворкінгу.

Кафе із коворкінгом починає працювати у Гідропарку, в парку “4 сезони”. Головною родзинкою SKVO Space цього року стане перший в Україні свідомий коворкінг на природі із швидкісним інтернетом, що знаходиться у величезному куполі, привезеному з Грузії.

Також до складу оновленого “Скворечнику” входить вегетаріанське кафе на деревах; міський екопростір із принципами Zero Waste life на мальовничому березі Дніпра; платформа, де щоденно відбуватимуться заняття спортом, лекції про здоровий спосiб життя та творчі майстер-класи; майданчик для проведення конференцій, фестивалів, кінопоказів та музичних концертів, а також дитяча зона SKVO Kids для активного сімейного відпочинку на свіжому повітрі.

Засновникам хабу вдалося розширити “Скворечник” завдяки краудфандингові: на BIGGGGIDEA їм вдалося зібрати 95503 грн за 45 днів, завершивши кампанію на 136%. А грантова програма Міжнародного фонду “Відродження” збільшила зібрану краудфандингом суму вдвічі. Власники еко-простору обіцяють, що цього року 20% проектiв простору будуть проведенi у благодiйних цiлях.

Важливий момент: SKVO Space вільний від алкоголю та сигарет.

Вечірка на честь відкриття “Скворечнику” триватиме два дні. У програмі святкування на гостей чекають класична хатха-йога, акройога (парна йога) та флай-йога (йога в гамаку), масажні практики, чайні церемонії, фестиваль вегетаріанської їжі, майстер-клас із живопису, уроки з гончарства та каліграфії, ярмарок, розважальні заходи в дитячій зоні SKVO Kids, демонстрація еко-колекції Klaptyk fashion, створеної з “непотрібних” залишків нових тканин та б/в одягу під супровід співу Katya Chilly, а також вечірнє музичне шоу, під час якого гратимуть французький мультиінструменталіст Tetouze, гурт “Фолькнери” та дует Vidur & Prudey.

Квитки на вечірку-відкриття можна придбати тут.

“Скворечник”
станція метро “Гідропарк”
координати на мапі тут
Facebook

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь