Cпецпроекты

Українка Леся Мельничук отримала міжнародну премію за книгу про Голодомор


0 279 1

Представники премії Independent Publisher Book Award 2018 (IPPY Awards) відзначили золотою медаллю українку Лесю Мельничук. Письменниця отримала нагороду за свою книжку “Голодомор: приглушені голоси українських дітей”. Активну участь у створенні книжки також брав письменник Філіп Вебстер.Твір — це історії 40 людей, що пережили одні з найстрашніших років в українській історії — Голодомор (1932-1933). У передмові Мельничук називає Голодомор геноцидом, що був принесений Сталіним українському народові.

«Насправді те, що я досліджувала, — це історія нашої маленької української громади в Перті (Західна Австралія). Чому ми не знали про це? Чому ми не говорили про це? Чому світ не говорив про це? Чому цей епізод історії не вивчали студенти поряд з історією Голокосту? Те, про що я дізналася, було руйнівним голодом, принесеним Сталіном українському народу, до якого, на мою думку, можна справедливо вживати слово геноцид» — зазначає Мельничук.

Привітання для авторки можна побачити на сторінці Українського інституту Америки. У тексті привітання зазначається, что книга стала кращою в категорії “Європейський регіон”, а також серед інших документальних та наукових творів.

Independent Publisher Book Award — премія, метою якої є підтримання незалежних авторів, що зазвичай публікуються самостійно.

Наш YouTube-канал
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: