Спецпроєкти

Українка Леся Мельничук отримала міжнародну премію за книгу про Голодомор


1

Представники премії Independent Publisher Book Award 2018 (IPPY Awards) відзначили золотою медаллю українку Лесю Мельничук. Письменниця отримала нагороду за свою книжку “Голодомор: приглушені голоси українських дітей”. Активну участь у створенні книжки також брав письменник Філіп Вебстер.Твір – це історії 40 людей, що пережили одні з найстрашніших років в українській історії – Голодомор (1932-1933). У передмові Мельничук називає Голодомор геноцидом, що був принесений Сталіним українському народові.

«Насправді те, що я досліджувала, – це історія нашої маленької української громади в Перті (Західна Австралія). Чому ми не знали про це? Чому ми не говорили про це? Чому світ не говорив про це? Чому цей епізод історії не вивчали студенти поряд з історією Голокосту? Те, про що я дізналася, було руйнівним голодом, принесеним Сталіном українському народу, до якого, на мою думку, можна справедливо вживати слово геноцид» – зазначає Мельничук.

Привітання для авторки можна побачити на сторінці Українського інституту Америки. У тексті привітання зазначається, что книга стала кращою в категорії “Європейський регіон”, а також серед інших документальних та наукових творів.

Independent Publisher Book Award – премія, метою якої є підтримання незалежних авторів, що зазвичай публікуються самостійно.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь