Спецпроєкти

Українка Леся Мельничук отримала міжнародну премію за книгу про Голодомор


Представники премії Independent Publisher Book Award 2018 (IPPY Awards) відзначили золотою медаллю українку Лесю Мельничук. Письменниця отримала нагороду за свою книжку “Голодомор: приглушені голоси українських дітей”. Активну участь у створенні книжки також брав письменник Філіп Вебстер.Твір – це історії 40 людей, що пережили одні з найстрашніших років в українській історії – Голодомор (1932-1933). У передмові Мельничук називає Голодомор геноцидом, що був принесений Сталіним українському народові.

«Насправді те, що я досліджувала, – це історія нашої маленької української громади в Перті (Західна Австралія). Чому ми не знали про це? Чому ми не говорили про це? Чому світ не говорив про це? Чому цей епізод історії не вивчали студенти поряд з історією Голокосту? Те, про що я дізналася, було руйнівним голодом, принесеним Сталіном українському народу, до якого, на мою думку, можна справедливо вживати слово геноцид» – зазначає Мельничук.

Привітання для авторки можна побачити на сторінці Українського інституту Америки. У тексті привітання зазначається, что книга стала кращою в категорії “Європейський регіон”, а також серед інших документальних та наукових творів.

Independent Publisher Book Award – премія, метою якої є підтримання незалежних авторів, що зазвичай публікуються самостійно.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь