Cпецпроекты

Найкрасивішою бабусею світу визнана українка


0 2753 1

Офіційно — в Україні живуть не тільки найкращі дівчата, а й начарівніші бабусі. Українка Світлана Гасс визнана найкрасивішою бабусею світу та Ms. Transcontinental Classic. Крім цього, вона занесена до Книги рекордів України як модель поважного віку. Про це повідомив «1+1».

Відомо, що найчарівнішій жінці (називати її бабусею, якщо чесно, складно) 60 років, і вона має 12-річного онука. У Світлани було непросте життя: помер чоловік, і вона залишилася одна з маленькою донькою, на уламках країни — 90-ті, економічний занепад та відсутність будь-яких перспектив. Але жінка не опустила руки і, врешті-решт, навіть змогла заснувати власний бізнес. Зараз найкрасивіша бабуся є власницею салону краси, де регулярно влаштовуються безкоштовні дні відвідування для пенсіонерів.

Світлана й за собою ретельно доглядає — бігає, плаває та займається фітнесом. Вона запевняє — після 50 років життя для жінки лише починається. Приклад Світлани доводить: вік — це умовність, просто цифра в документах, і він не впливає на відчуття себе красивою та молодою.

Наш Telegram
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: