Спецпроєкти

Найкрасивішою бабусею світу визнана українка


Офіційно – в Україні живуть не тільки найкращі дівчата, а й начарівніші бабусі. Українка Світлана Гасс визнана найкрасивішою бабусею світу та Ms. Transcontinental Classic. Крім цього, вона занесена до Книги рекордів України як модель поважного віку. Про це повідомив «1+1».

Відомо, що найчарівнішій жінці (називати її бабусею, якщо чесно, складно) 60 років, і вона має 12-річного онука. У Світлани було непросте життя: помер чоловік, і вона залишилася одна з маленькою донькою, на уламках країни – 90-ті, економічний занепад та відсутність будь-яких перспектив. Але жінка не опустила руки і, врешті-решт, навіть змогла заснувати власний бізнес. Зараз найкрасивіша бабуся є власницею салону краси, де регулярно влаштовуються безкоштовні дні відвідування для пенсіонерів.

Світлана й за собою ретельно доглядає – бігає, плаває та займається фітнесом. Вона запевняє – після 50 років життя для жінки лише починається. Приклад Світлани доводить: вік – це умовність, просто цифра в документах, і він не впливає на відчуття себе красивою та молодою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь