Спецпроєкти

Що не так із Disney: хто насправді винен у провалі “Хан Соло: Зоряні війни. Історії”


Порівняно із оригінальною трилогією “Зоряних війн” нові фільми, м’яко кажучи, явно менш успішні. Disney не дуже вдало експлуатує ідею Лукаса, але зупинятися, судячи з усього, не збирається – вже відомі дати виходу наступних картин. Поки студія намагається реабілітуватися, Рон Говард висуває свою версію, що не так було із фільмом “Хан Соло: Зоряні війни. Історії”.

Режисер заявив, що справа в “агресивному тролінгу”, який і став вирішальним фактором. Він підкреслив – це було помітно до виходу фільма на таких агрегаторах, як Metacritic або Rotten Tomatoes (останній був у центрі негативних кампаній). Режисер додав, що сприйняв атаку тролів занадто особисто.

На думку Говарда, інша причина – ностальгія. Фанати Хана Соло могли очікувати зовсім іншу історію про його молодість і становлення, тому картина їх розчарувала. Не всім сподобалася любовная лінія або відсутність очікуваних ключових моментів (як саме Соло став класним пілотом, його спроби та помилки тощо).

Також “Хан Соло”, на відміну від інших частин, вийшов у не найвдаліший день, і це не могло не вплинути на загальні збори.

Ще одна причина провалу – втомленість глядачів від безлічі фільмів франшизи. До речі, сам гендиректор Disney Боб Айгер зізнався – компанія не мала випускати фільм про Соло через кілька місяців після “Останнього джедая”.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь