Спецпроєкти

У Disney повідомили, коли вийдуть нові частини «Аватара» та «Зоряних війн»


Очікування нових частин “Аватара” від Кемерона продовжується – стало відомим, що друга частина фільму вийде на екрани не у 2020, як планувалося раніше, а наприкінці 2021. “Аватар 3” вийде у грудні 2023, четверта частина – у 2025, а п’ята – аж у 2027 році.

Але це ще не всі новини від “Walt Disney Studios”. Компанія, що має більшу частину кіно- та телевізійних активів 21st Century Fox, оголосила про вихід нової трилогії “Зоряних війн”. Фільми мають з’явитися через кілька років після виходу останньої частини поточної трилогії. “Сходження Скайуокера” глядачі можуть побачити вже у грудні цього року.

Перший фільм нової трилогії має вийти на екрани 16 грудня 2022 року. Інші дві картини – 20 грудня 2024 та 18 грудня 2026. Такі дати були вибрані не випадково: глядачі кожного року напередодні свят бачитимуть фільми від Діснея. Хоча для частини фанатів тих же “Зоряних війн” вихід такої кількості картин став скоріше трагедією – не всі зацінили бажання студії дати “вічне життя” космічній сазі. Деякі прихильники оригінальної трилогії навіть демонстративно бойкотують виходи нових частин і не вважають їх “Зоряними війнами”. Проте фільми все ж мають своїх поціновувачів і, можливо, нове покоління зростатиме якраз на новітніх трилогіях.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь