Cпецпроекты

У Disney повідомили, коли вийдуть нові частини «Аватара» та «Зоряних війн»


0 468 1

Очікування нових частин «Аватара» від Кемерона продовжується — стало відомим, що друга частина фільму вийде на екрани не у 2020, як планувалося раніше, а наприкінці 2021. «Аватар 3» вийде у грудні 2023, четверта частина — у 2025, а п’ята — аж у 2027 році.

Але це ще не всі новини від «Walt Disney Studios». Компанія, що має більшу частину кіно- та телевізійних активів 21st Century Fox, оголосила про вихід нової трилогії «Зоряних війн». Фільми мають з’явитися через кілька років після виходу останньої частини поточної трилогії. «Сходження Скайуокера» глядачі можуть побачити вже у грудні цього року.

Перший фільм нової трилогії має вийти на екрани 16 грудня 2022 року. Інші дві картини — 20 грудня 2024 та 18 грудня 2026. Такі дати були вибрані не випадково: глядачі кожного року напередодні свят бачитимуть фільми від Діснея. Хоча для частини фанатів тих же «Зоряних війн» вихід такої кількості картин став скоріше трагедією — не всі зацінили бажання студії дати «вічне життя» космічній сазі. Деякі прихильники оригінальної трилогії навіть демонстративно бойкотують виходи нових частин і не вважають їх «Зоряними війнами». Проте фільми все ж мають своїх поціновувачів і, можливо, нове покоління зростатиме якраз на новітніх трилогіях.

#bit.ua
Наш Instagram
Подписывайтесь на нас в Facebook

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: