Спецпроєкти

На Бесарабці відкривають заклад, «схиблений» на пиві


74
В районі Бесарабського ринку відкривається паб «Кеды искусствоведа», де можна скуштувати більше 150 (!) сортів пива з усього світу.

Заклад «Кеды искусствоведа» розташований на місці колишнього Mozgi Bar у ТЦ “Arena City”. Однойменний заклад вже кілька років працює у Дніпрі. У 2018 році, до речі, дніпровські «Кеди» здобули премію «Сіль» у номінації «Найкращий паб».

Денис Жаткін
засновник пабу «Кеды искусствоведа»
Пивоваріння — це мистецтво, а пиво — його результат. Місія пабу «Кеды искусствоведа» — привчити гостей до пивної культури та навчити їх отримувати задоволення від пива.

У пивному меню «Кедів» можна знайти більше 150 сортів пива з Бельгії, Англії, США, Німеччини, Італії, Голландії, Швеції, країн Балтії та інших. А у меню кухні можна знайти страви на грилі, а також різноманітні позиції європейської, слов’янської, пан-азійської кухні. Такий широкий асортимент страв пояснюють тим, що «Кеды искусствоведа», у першу чергу, – це фудпейринговий паб і будь-яку їжу тут подають як додаток до пива.

Відповідаючи на запитання: «Чому кеди?», засновники пабу пояснюють, що під час відкриття першого пабу у Дніпрі, розчищаючи приміщення, серед гір мотлоху будівельники знайшли старі кеди, які наштовхнули на назву закладу, а також стали своєрідною реліквією пабу. Один із кедів урочисто привезуть до Києва.

Офіційне відкриття закладу відбудеться у п’ятницю, 21 червня. Потрапити на вечірку-відкриття зможуть лише ті гості, хто прийде в кедах.

Кеды искусствоведа
вул. Басейна, 2
+380662773288
Facebook

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь