Cпецпроекти

На Банковій може з’явитися Музей сучасного мистецтва


0 156 0

Після переїзду Президентського офісу до Українського Дому, будівлю на Банковій, 11 може зайняти Музей сучасного мистецтва. Про це повідомили на сторінці Національного художнього музею у Фейсбуці.

Представники музею додали, що будівля Адміністрації на Банковій зараз абсолютно не відповідає музейним потребам. Вони підкреслили – для адаптації споруди, зведеної у 1936—1939 роках, потрібні не лише передача права власності на будівлі і землю під нею, але й програма трансформації, відповідне організаційне та фінансове забезпечення.

Ми неодноразово заявляли про доцільність створення Музею сучасного мистецтва у структурі NAMU і адаптації для нього приміщення Українського Дому або будівництво нової будівлі. Робоча група розробила наукову концепцію музеєфікації українського сучасного мистецтва та створила візію майбутньої інституції. Ми роками говорили у владних, політичних та бізнес колах про непристосованість нинішньої будівлі музею до сучасних вимог у роботі з мистецтвом, і, головне, про недостатність площ для експонування надзвичайно багатої колекції.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ У Києві з’явилася перша smart-вулиця
933 0 0

Наш Telegram
Підписуйтесь на нас в Facebook

Прокоментувати

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: