Cпецпроекти

На Банковій може з’явитися Музей сучасного мистецтва


Після переїзду Президентського офісу до Українського Дому, будівлю на Банковій, 11 може зайняти Музей сучасного мистецтва. Про це повідомили на сторінці Національного художнього музею у Фейсбуці.

Представники музею додали, що будівля Адміністрації на Банковій зараз абсолютно не відповідає музейним потребам. Вони підкреслили – для адаптації споруди, зведеної у 1936—1939 роках, потрібні не лише передача права власності на будівлі і землю під нею, але й програма трансформації, відповідне організаційне та фінансове забезпечення.

Ми неодноразово заявляли про доцільність створення Музею сучасного мистецтва у структурі NAMU і адаптації для нього приміщення Українського Дому або будівництво нової будівлі. Робоча група розробила наукову концепцію музеєфікації українського сучасного мистецтва та створила візію майбутньої інституції. Ми роками говорили у владних, політичних та бізнес колах про непристосованість нинішньої будівлі музею до сучасних вимог у роботі з мистецтвом, і, головне, про недостатність площ для експонування надзвичайно багатої колекції.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ У Києві з’явилася перша smart-вулиця

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: