Спецпроєкти

Морозиво з авокадо та повна відмова від пластику. На Гоголівській відкрилося кафе LAVO


Неподалік від цирку відкрилося кафе LAVO, де повністю відмовляються від використання пластику, а в меню пропонують страви з авокадо.

Кафе, що розташоване на розі вулиць Гоголівської та Бульварно-Кудрявської, відкрила колишня директорка мережі Mira Cafe Світлана Мосіна. Пояснюючи назву закладу, Світлана каже, що слово LAVO — це злиття слів love та avocado.

Світлана Мосіна
співвласниця LAVO
Я люблю авокадо та фанатію від авокадо-тостів. У Києві, на жаль, я у жодному закладі не зустрічала авокадо-тост, який був би мені до вподоби. А я скуштувала їх багато! Тому я вирішила зробити заклад, у якому я зможу робити такі тости, які подобаються саме мені.

У меню чотири види авокадо-тостів: веганський, з хамоном, з копченим лососем, а також вегетаріанський із сиром фета. Також тут пропонують рапи – роли із бездріджового лавашу з сиром брі та чеддером.

З десертів є морозиво з авокадо, сирний десерт та чіа пудинг з манго, веганські трюфелі з авокадо та веганський пудинг з авокадо. З напоїв можна замовити каву, матчу, чай та манговий смузі. Усі страви зроблені таким чином, щоб їх було зручно замовляти у форматі to go. З осені планують ввести ще супи, які також можна купувати take away.

У LAVO повністю відмовляються від використання пластику: трубочки до напоїв пропонують паперові, прибори тут дерев’яні, а кришечки до кави – з кукурудзяного крохмалю.

Світлана Мосіна
співвласниця LAVO
Ви бачили скільки сміття навколо? Світ захлинається у пластику! Я не хочу бути причетною до цієї катастрофи.

Світлана Мосіна каже, що в майбутньому вони планують відмовитися від пластику «навіть там, де гості цього не бачать».

Сам заклад — досить невеличкий, усього на вісім посадкових місць. Ще чотири місця є на вулиці. Літню терасу у LAVO зроблено у найкращих традиціях Європи: винесли на вулицю два яскраві столики.

Дещо з меню:

  • авокадо-тост з хамоном – 119 грн
  • авокадо-тост з лососем – 129 грн
  • веганський авокадо-тост – 85 грн
  • рап з брі та чеддером – 85 грн
  • манго-чіа пудинг – 90 грн
  • лате / холодний лате – 65 грн

LAVO
вул. Гоголівська, 11/39
розклад роботи: з 09:00 до 21:00
Facebook | Instagram

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь