Спецпроєкти

Аліна Косічкіна та Дмитро Заходякін відкривають фудтрак із бургерами та пончиками


Подружжя рестораторів Дмитро Заходякін та Аліна Косічкіна, відомі київський публіці закладами «Хлебный» та Holy Burger, відкривають нове місце з вуличною їжею.

«Ви точно неодноразово заходили у “Хлебный” за мигдальним круасаном або збиралися у Holy Burger на бургери із “Аперолем”. Тепер ми презентуємо новий проект Yellow Truck — це ті ж самі улюблені бургери, пончики та лимонади, проте в абсолютно новому форматі», — говорять Аліна Косічкіна та Дмитро Заходякін.

Запуск проекту Yellow Truck відбудеться на фестивалі Atlas Weekend, який триватиме на ВДНГ з 9 по 14 липня. За словами рестораторів, їхній фудтрак «буде складно не помітити, оскільки це буде найяскравіша локація фестивалю».

У фудтраку можна буде купити бургер за ціною 49 грн., пончик із карамеллю за 18 грн., а також порцію картоплі фрі за 25 грн. У майбутньому подібні жовті вагончики планують встановити на автозаправках «Укрнафта».

01/4

У день старту проекту, 9 липня, у кожного гостя буде можливість взяти участь у розіграші року безкоштовної їжі. Наш детальний гайд фестивалем Atlas Weekend читайте тут.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь