Спецпроєкти

Аліна Косічкіна та Дмитро Заходякін відкривають фудтрак із бургерами та пончиками


87
Подружжя рестораторів Дмитро Заходякін та Аліна Косічкіна, відомі київський публіці закладами «Хлебный» та Holy Burger, відкривають нове місце з вуличною їжею.

«Ви точно неодноразово заходили у “Хлебный” за мигдальним круасаном або збиралися у Holy Burger на бургери із “Аперолем”. Тепер ми презентуємо новий проект Yellow Truck — це ті ж самі улюблені бургери, пончики та лимонади, проте в абсолютно новому форматі», — говорять Аліна Косічкіна та Дмитро Заходякін.

Запуск проекту Yellow Truck відбудеться на фестивалі Atlas Weekend, який триватиме на ВДНГ з 9 по 14 липня. За словами рестораторів, їхній фудтрак «буде складно не помітити, оскільки це буде найяскравіша локація фестивалю».

У фудтраку можна буде купити бургер за ціною 49 грн., пончик із карамеллю за 18 грн., а також порцію картоплі фрі за 25 грн. У майбутньому подібні жовті вагончики планують встановити на автозаправках «Укрнафта».

01/4

У день старту проекту, 9 липня, у кожного гостя буде можливість взяти участь у розіграші року безкоштовної їжі. Наш детальний гайд фестивалем Atlas Weekend читайте тут.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎