Спецпроєкти

Чорноморська барабулька та брускети з тюлькою. У Києві відкривається ще одна «Чорноморка»


На Великій Васильківській відкривається гастролавка «Чорноморка», де можна скуштувати страви з риби та морепродуктів, а також придбати будь-які дари моря додому.

Нова «Чорноморка» розташована між станціями метро «Льва Толстого» та «Олімпійська» на місці колишнього ресторану Al Faro. Це вже десятий заклад мережі.

Офіційне відкриття закладу відбудеться у п’ятницю, 2 серпня. Резерву столів на цей день не буде, всі охочі зможуть потрапити в ресторану в порядку живої черги. Для гостей готують креветки, ігристе, сидр і пиво, а також виступи музикантів.

При ресторані працює лавка: будь-яку рибу та морепродукти можна особисто обрати на вітрині та придбати додому. Крім того, кухарі закладу можуть приготувати вам всі дари моря на ваш смак: посмажити або запекти.

01/4

Меню ресторану – ідентичне іншим закладам мережі. Величезний вибір риби, молюсків та морепродуктів, більше 30 видів устриць по ціні від 17 грн/шт., окрошка з лососем, брускети з тюлькою, тартар і карпачо з лосося, домашні шпроти, щуча ікра, паста з молюсками, різотто з морепродуктами та три види олів’є: з мідіями, лососем і м’ясом рапана.

Також тут можуть приготувати мідії в соусі на ваш смак: вершковому, соєвому, часниковому, томатному, сирному, винному або пряно-медовому.

Крім того, в ресторані є окреме меню сніданків, які тут подають з 8:00 до 12:00 у будні та з 9:00 до 14:00 у вихідні та святкові дні. В ранковому меню – омлет з устрицями, млинці з макреллю, картопляні оладки з фореллю слабої солі, вівсяна каша з вугрем і лангустинами, шакшука з мідіями, хумус із щупальцями кальмарів і багато іншого. Нагадаємо, меню сніданків також діє ще у двох «Чорноморках»: на Подолі та на Гончара.

Дещо з меню:

  • мідії в соусі на ваш вибір – 96 грн
  • одеський форшмак з грінками – 75 грн
  • чорноморська юшка – 62 грн
  • паста з молюсками – 186 грн
  • окрошка з лососем – 98 грн
  • шакшука з мідіями – 115 грн
  • омлет з устрицями – 217 грн

Чорноморка
вул. Велика Васильківська, 49А
Facebook

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь