Спецпроєкти

Голос десятиліття: британський співак Джейкоб Бенкс вперше виступить в Києві


22 січня 2020 року британський артист Джейкоб Бенкс виступить із своїм музичним шоу в клубі Atlas і представить свій дебютний альбом Village. Співак здобув популярність у 2012 році після випуску свого першого мініальбому The Monologue і треку Worthy.

Його музика – це мікс блюзу, соулу, фанку та хіп-хопу. Його голос – неймовірно глибокий баритон із тембром настільки багатим, що кожного разу відчуваєш мурахи по шкірі. Його стиль – авторський, той, який одразу впізнаєш, і не сплутаєш з жодним іншим.

 

Bit.ua спеціально підготувала п’ять фактів  про Джейкоба Бенкса, які необхідно знати кожному:

  1. 28-річний Джейкоб Бенкс народився та виріс у Нігерії, та переїхав до Бірмінгема (Великобританія) у 13 років. Свою мультикультурність він вважає тим, що доповнює його, і робить, власне, собою. Своє походження він також відображає у музиці – у ній присутні багато африканських мотивів, любов до блюзу та соулу.
  2. Джейкоб почав співати, грати на гітарі та писати пісні лише 8 років тому. До того навіть не вірив, що міг би колись стати музикантом. А якщо б не став музикантом, то займався б режисурою. Йому важливий якісний візуальний ряд, тому співак сам продюсує свої музичні кліпи та інколи пише сценарії до них.
  3. Після релізу трьох міні-альбомів, у листопаді 2018 року артист випустив свій дебютний альбом Village за участі Interscope Rerocds. У альбомі він об’єднав усе, що мало вплив на його становлення як особистості та музиканта – його нігерійські корені, любов до блюзу, історії з друзями. Назва альбому походить із африканського прислів’я – It takes the village to raise a child, віддаючи шану тим речам, які зробили його собою.
  4. Себе Джейкоб називає сторітелером, що через музику розповідає історії, які спостерігає, і які відчуває. На своїх музичних шоу співак прагне дати відчуття слухачам, що вони не самотні, відчуття єдиної спільноти. «Я хочу, щоб вони відчували, що у них є до кого звернутися в моменти, коли їм потрібна компанія» – розповідав артист в інтерв’ю.
  5. Відео на пісню «Chainsmoking» з альбому Village набрало понад 13 млн переглядів на Youtube, а саму пісню музикант виконував наживо на шоу «Jimmy Kimmel Live» та «The Ellen Show». Ця пісня присвячена його матері, вдячності за те, що жертвувала своїм здоров’я та тяжкою працею заради любові до нього та родини. Тому, «Chainsmoking»  – це про всіх людей, які не бояться жертвувати заради кохання до близької людини.

Квитки дивіться на concert.ua.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь