Спецпроєкти

Netflix зніме фільм про “Євробачення”


Netflix зніме комедію на основі пісенного конкурсу Євробачення з Віллом Феррелом в головній ролі. Дата виходу фільму ще не оголошена. Вілл Феррелл також виступить і сценаристом фільму у співпраці з колишнім головним сценаристом Saturday Night Live Ендрю Стілом.

Вілл Феррелл є палким шанувальником Євробачення і спостерігає за пісенним конкурсом щороку з 1999 року. У 2018 році Вілл був нлядачем на конкурсі у Лісабоні, де ізраїльська Нетта зайняла головний приз зі своєю піснею «Toy». Він також відвідав фінал Євробачення у 2014 році в Копенгагені. Вілл Феррел дивиться шоу щороку – «мені це дійсно цікаво. Це часто ексцентрично і оригінально».

Головні ролі зіграють також Пірс Броснан, Рейчел МакАдамс, Ден Стівенс. Фільм розповідає про дует ісландських музикантів, Ларса Ерікссона та Сігріта Еріксдоттора, які їдуть на Євробачення, щоб представити свою країну на пісенному конкурсі та позмагатися за перемогу з російським конкурсантом. Пірс Броснан буде грати Еріка Ерікссона, батька Ларса і «найвродливішого чоловіка Ісландії».

Також нещодавно стало відомо, що до акторського складу приєднається американська співачка Демі Ловато.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь