Спецпроєкти

Блакитний лате та французькі круасани: на «КПІ» відкрилася кав’ярня Coffeeok Café


Неподалік від станції метро «Політехнічний інститут» відкрилася кав’ярня Coffeeok Café, де можна випити каву свіжого обсмаження та скуштувати круасан.

Заклад відкрили власники інтернет-магазину coffeeok.com.ua, що знайомий багатьом кавоманам України. Кав’ярня Coffeeok Café стала логічним продовженням інтернет-магазину.

«Ми заснували магазин coffeeok 5 років тому, коли культура кави в Україні була лише в зародку, – розповідають власники інтернет-магазину coffeeok.com.ua. – Не було розмаїття кав’ярень, а на полицях магазинів стояла переважно розчинна кава. Нам не вистачало магазину, де можна було б замовити натуральну каву або девайси для її приготування. Ми почали шукати постачальників і куштувати різні сорти кави. Так з’явився наш магазин».

Його відкрили четверо друзів. За їхніми словами, за 5 років їм вдалося значно розширити асортимент кави, чаю, техніки та аксесуарів, а також запустити власну лінійку кави Fineberry. А після цього задумалися про відкриття власної кав’ярні.

«Локація біля станції метро «Політехнічний інститут» стала ідеальним місцем для нової кав’ярні, – кажуть засновники Coffeeok Café. – У центрі міста зосереджено багато кав’ярень, однак, якщо від’їхати буквально пару зупинок метро, місць із якісною кавою дуже не вистачає».

У меню кав’ярні можна знайти як класичні кавові напої – еспресо, капучино, флет уайт, – так і незвичайні, наприклад блакитний лате. За бажання можна замовити напої на безлактозному, мигдальному чи кокосовому молоці.

«Ми використовуємо лише 100%-ву арабіку свіжого обсмаження від Nuare. Фільтр-каву готуємо на зернах власного обсмаження – Fineberry», – кажуть засновники закладу.

До кави тут пропонують печиво та горішки зі згущеним молоком. У майбутньому планують додати в меню французькі круасани, які готуватимуть прямо в закладі. Для любителів чаю тут представлена велика чайна карта: від класичного чорного чаю до японської матті і китайських пуер, да хун пао і те гуань інь, які в закладі наливають безлімітно.

Крім того, у кав’ярні піклуються про розумне споживання та допомагають боротися із пластиком. «У перші тижні роботи ми зрозуміли, що кав’ярня – це дуже багато сміття, тому замінили пластикові соломинки для напоїв солом’яними. Також ми заохочуємо відвідувачів знижками на всі напої у свою екочашку або термокружку», – кажуть власники Coffeeok Café.

Дещо з меню:

  • еспресо – 20 грн;
  • фільтр-кава – 20 грн;
  • капучіно – 30 грн;
  • ягідний смузі – 30 грн;
  • класичний круасан – 20 грн;
  • шоколадний круасан – 50 грн.

У кав’ярні також є опція «Забрати замовлення, яке було оформлене на сайті coffeeok.com.ua, та зекономити на доставці». Також тут можна придбати екочашки та каву свіжого обсмаження Fineberry.

Coffeeok Café
вул. Провіантська, 3
Facebook 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь