Спецпроєкти

Де і коли в Києві куштувати коктейлі з усього світу: гайд по Barometer 2019


Щоб влаштувати собі дрінк-тур найкращими барами планети, не потрібно бігти у всі банки світу, брати кредити та летіти за тридев`ять земель. Познайомитися з міжнародною коктейльною культурою можна й у Києві, на BAROMETER International Bar Show 2019. Подія відбудеться 27–29 вересня. Bit.ua дізнався, чим здивують гостей цього року.

Меджік-дрінк від Франції до Китаю

Залиште позаду всі справи, візьміть друзів та красиво відправляйтесь у відрив. У вас буде три дні та коктейлі з 20 найкращих барів планети. Щоб не загубитися, ось вам декілька закладів, які будуть представлені:

  • Le Syndicat. Бар з паризьким шармом. Там готують коктейлі виключно з французького алкоголю. А ще включають хіп-хоп;
  • Hope & Sesame. Китайський speakeasy-бар, де кожні пʼять місяців нове меню. Цього разу гостей пригощатимуть напоями з традиційного китайського банкету; 
  • Gimlet. Український заклад, у якому крім класичних та авторських коктейлів можна продегустувати 40 видів джину зі всього світу;
  • Zuma. Бар, що приїде до нас з Еміратів. Там співробітники вручну вирізають 150 крижаних кульок, готуючи близько 800 коктейлів на день;
  • Sigmund Freud Bar. Заклад, у якому напої розділені по «главах», що відображають ідеї Фрейда. 
  • The Clumsies. Грецький бар, де працює найкращий міксолог Європи Василіс Кіріціс.
  • Tippling Club. Сінгапурський заклад, що входить до Asia’s Top 20 ресторанів.
  • Panda&Sons. Заклад з крутими коктейлями та справжньою шотландською романтикою. 
  • Zelda Bar. Перший абсент-бар в Україні, який відображає стиль та темперамент старої Франції. 

На дегустаціях чекають і тих, хто фанатіє від класики, і тих, хто хоче спробувати ф’южн-коктейлі.

Відродження абсенту та майбутнє горілки

BAROMETER International Bar Show – це не тільки крутий шанс відвідати найкращі бари світу за три дні, але й можливість послухати барних експертів. Цьогорічна тема – коріння та витоки. Перед відвідувачами виступлять спікери з Німеччини, США, Нідерландів, Іспанії, Італії й інших країн. Вони розкажуть про відродження абсенту, минуле, теперішнє та майбутнє горілки, коктейльну археологію тощо. Щоб стати більш обізнаним у темі та дізнатись усе про біг-коктейл-ворлд, послухайте виступи професіоналів. 

Розклад можна подивитися в чат-боті Barometer у Telegram. 

Відвідати бар-шоу можуть усі охочі. Формат заходу однаково підійде як для тих, хто не перший рік у барній справі, так і для тих, хто просто любить дрінк-тематику. Професіонали зможуть покращити свої навички, а любителі відкриють нові смаки та поєднання.

BAROMETER International Bar Show стартує вже 27 вересня об 10:00 у КВЦ «Парковий». Пригощатимуть коктейлями та розповідатимуть про барну культуру цілих три дні, до 29 вересня. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram