Спецпроєкти

Смартфони замість офіціантів. У Львові відкривають ресторан нового покоління


У Львові анонсували відкриття нового ресторану швидкого харчування: заклад матиме назву AppFood і замовлення в ньому можна робити за допомогою власного смартфону.

Слоган AppFood звучить як «твій смартфон – твій офіціант», що повністю відповідає концепції ресторану. У закладі дійсно немає офіціантів і касирів – всі процеси автоматизовані і виконуються без участі людини. Замовлення оформляється і оплачується через додаток в смартфоні, і вже за 3 хвилини доставляється на стрічці крізь отвір в стіні між кухнею та залом, пише телеканал 24. Сам додаток невдовзі можна буде завантажити як на Android, так і на iOS.

Рафал Шиманський
засновник закладу AppFood
Наразі рівень сервісу залежить від характеру персоналу. Якщо людина відповідальна – сервіс добрий, якщо ні – все жахливо. Але якщо повністю забрати людину зі сфери обслуговування, автоматизувати все, то все завжди буде добре.

Засновником інноваційного закладу є львівський айтішник Рафал Шиманський. За його словами, ідея AppFood виходила з трьох ключових вимог до закладу: гарне обслуговування, швидкість приготування і висока якість їжі.

Сам Рафал полюбляє страви польської кухні та каже, що у Львові дуже рідко можна зустріти добре приготовані польські страви. Саме тому в меню AppFood додали традиційні польські супи і запіканки — гарячі відкриті бутерброди, класика фаст-фуду в Польщі.

Рафал Шиманський. Фото з сайту inlviv.in.ua

Швидкість приготування – важливий показник у сучасному світі. «У будні дні відвідувачі дуже обмежені в часі, і найчастіше обирають ресторани швидкого харчування. Але бувають ситуації, коли ми критично спізнюємось, і у нас немає навіть цих 10–15 хвилин, які потрібно виділити на McDonald’s», — каже Рафал Шиманський. І переконує, що у кожного завжди знайдуться 3–4 хвилини на те, щоб дочекатися замовлення з AppFood.

AppFood буде розташований у центрі Львова, на проспекті Свободи. У меню можна буде знайти домашню їжу: наваристі супи, запіканки, пончики, відерця з шашликами і креветки. Замовлення обіцяють видавати за 3-4 хвилини. У разі затримки відвідувача чекатиме бонус у знак вибачення.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь