Спецпроєкти

Нове місце. Спортхаб ЕБШ на Осокорках


Наприкінці літа на Осокорках відкрився новий спортхаб ЕБШ NALEVOM. Редакція bit.ua сумлінно відвідала заняття у новому ЕБШ і розповідає, чим спортхаби відрізняються від звичайних спортзалів і чому варто придбати туди абонемент.

По-перше, спортхаб — це мікс різних форматів. Тут є дві зали для групових тренувань, зала для персональних тренувань, зона з необхідним обладнанням для тренувань, а також бар, у якому, крім спеціалізованого спортивного харчування на кшталт протеїнових коктейлів, є кава та повноцінне меню.

Спортхаб — це мікс різних форматів.

По-друге, спортхаб — це ком’юніті. Місце, де збираються близькі по духу люди, не лише для тренувань, а й для нових знайомств і приємного спілкування. «Дуже круто спостерігати за тим, як кожного року ком’юніті ЕБШ зростає та розширюється. Ми разом бігаємо марафони, ходимо в кіно і на концерти, беремо участь у змаганнях та тусуємося на вечірках», — розповідає співзасновниця ЕБШ Юлія Шум.

01/4

Новий спортхаб ЕБШ розташований на Дніпровській набережній на четвертому поверсі БЦ «Платинум», що в трьох хвилинах від метро «Осокорки». Поруч з метро — автобусна зупинка, звідки маршруткою легко можна дістатися на Харківську, Ленінградську площу, Березняки та Лівобережку. Тобто тепер немає відмазок на кшталт «Я живу на Лівому березі, мені так незручно їхати на Воздвиженку», розумієте?

До бару ЕБШ можна завітати, навіть якщо не маєш абонементу: просто випити кави або ж поїсти.

У новому ЕБШ є дві основні зали для групових і персональних тренувань – зона, обладнана для TRX, і простір для функціональних тренінгів та боксу. Також у новому ЕБШ є зона із необхідним обладнанням для тренувань і, як ми вже казали, бар зі здоровим меню. До бару, до речі, можна завітати, навіть якщо не має абонемент: випити кави (класичні кавові напої на основі еспресо та фільтр-кава, яка з’явиться найближчим часом), а також поснідати, пообідати чи повечеряти. У меню — фреш-салати та фірмові сирники, десерти без цукру та багато іншого.

01/5

Обмежена кількість людей на тренуваннях дозволяє тренеру приділити час кожному, простежити за технікою виконання вправ. Програма тренувань ЕБШ складається із занять за декількома напрямками:

  • TRX – класи з використанням строп, націлені на опрацювання всіх м’язів тіла. У ЕБШ пропонують заняття TRX для будь-якого рівня фізичної підготовки.
  • BOX – класи, які поєднують інтенсивні кардіотренування з рухами, що формують красиві м’язи. У ЕБШ пропонують два види занять боксом: звичайний і тайський бокс.
  • Functional Training – основною метою цих класів є покращення загальної фізичної підготовки, прискорення метаболізму і зміцнення суглобів. У ЕБШ є заняття як для «чайників», так і для просунутих спортсменів.
  • Stretching – тобто розтяжка. Ці класи ідеально підійдуть тим, хто мріє сісти на шпагат, встати на місток і загалом поліпшити гнучкість та пластичність тіла. Ці класи підходять для будь-якого рівня підготовки, у ЕБШ кажуть, що їхні тренери «знають і відчувають, коли потрібно зупинитися, а коли можна і дотягнути».
  • Animal Flow – клас, що базується на елементах йоги та спортивної гімнастики і поєднує у собі елементи кардіо- та силових тренувань. Animal Flow – це рухи, запозичені з тваринного світу. Такі вправи дають рівномірне навантаження на всі частини тіла, що знижує ризик отримати травму, а також добре розвивають витримку, гнучкість і координацію.
  • Yoga – тут, думаємо, можна обійтися без коментарів.

ЕБШ NALEVOM
Дніпровська наб., 28В ( БЦ «Платинум», 4 поверх)
сайт | Instagram

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь