Спецпроєкти

Мені 27 років, і я ніколи не мала сексу


Для когось перший раз був з коханою людиною, в когось це трапилося на вечірці,  а може, на випускному або в літньому таборі. Історій безліч. Може, перший секс стався в школі, під час навчання в універі або вже після. А в Іри його не було ніколи. Зараз дівчині 27. Але говорити про секс вона зовсім не соромиться.

Я працюю аналітиком в IT-компанії. Вже три роки. Ніколи не думала, що моя робота буде пов’язана із цією сферою, все вийшло неочікувано. Але мені подобається. Я маю багато колег-чоловіків, і мій тато часто запитує, чи не познайомилась я з кимось. Загалом він почав ставити такі запитання, коли 2 роки тому я розповіла їм з мамою свою історію, – дуже хвилювалась.

Я мала нормальне дитинство. Мене не ображали батьки та люди навколо. Я не маю якихось серйозних травм. Я думаю, що на кожного з нас впливає виховання, може, мої батьки і справді занадто приділяли увагу емоціям. Тому зовнішність мені байдужа. Мені було неприємно їм казати саме про секс, бо я розуміла що справа тут не в цьому. Я пояснила їм, що за ці 27 років я не змогла ще зустріти ні одну людину, яка б мені сподобалась аж настільки. Батьки відреагували спокійно, вони розуміли мої почуття. У нас в сім’ї взагалі дуже важливим було, що ти відчуваєш. Я думаю саме це стало причиною.

Як тільки я кажу, що цнотлива, люди часто намагаються розпитувати, знайти в мене якусь психологічну травму або причину, чому я не займаюся сексом. Мені здається, що серед дівчат я знаходжу більше розуміння. Ні, вони теж ставлять мені запитання, але якісь змістовніші. Хлопці спочатку дивуються, дуже смішно дивитися, як вони намагаються приховати свої емоції. Іноді бувають такі, що ставлять багато запитань. Мені стає дуже некомфортно, нецікаво, я не хочу вже відповідати. Коли людині байдуже на тебе, їй просто потрібна конкретна причина, чому я не маю сексу. А причина лише одна — я не знайшла з ким. Усе просто.

Я не асексуальна. Мене цікавить секс, я нормально до нього ставлюсь і чудово розумію, що колись його спробую. Просто зараз ще цього не сталося. Хоча можливості були.

Я мала хлопця, і ми зустрічалися кілька тижнів, але, коли справа дійшла до інтиму, я припинила стосунки. Я нічого не відчувала до нього. І якось вже треба було рухатися вперед, і ми це розуміли, а я не хотіла. Окрім цього випадку, я не мала хлопця. 

У школі я нечасто спілкувалася з однокласниками. Але секс був мені цікавий. Я якось сама навчалась, читала, дізнавалась, мені хотілось спочатку зібрати інформацію, аналітик я, мабуть, хороший. 

Якусь частину інформації про секс я шукала в порно. Я вже в якийсь момент дійшла до таких дивних відео… Мене тоді шокувало, на що здатні люди і що це насправді може когось збуджувати. Але в мене немає бажання у вихідний або ввечері ввімкнути порно… Я маю Нетфлікс.

Я точно знала, що до 18 років не хочу мати сексу. Коли я чую історії, як дівчата втрачають цноту в 15-16, мені якось навіть не по собі стає. Ну це ще зовсім дитина, не розумію, як у них навіть така думка виникає. А після 18 це вже суто індивідуально. Мені навіть 9 років не вистачило, щоб наважитися (сміється). Я тут точно не експерт. Хоча іноді люди вважають по-іншому. 

Коли я думаю про свого партнера, то не можу його уявити. Якщо говорити про зовнішність, то в мене немає одного типажу. Хіба що зріст має значення, я висока. Я просто відчую, що ось це — моя людина. Може, це звучить егоїстично або по-дитячому, але я впевнена, що це реально. Навіщо витрачати свій час на те, що колись закінчиться і ти вже це знаєш.

Люди часто кажуть, що в мене проблема. Зазвичай вони говорять про цінність цноти. Багато хто думає, що саме тому я її бережу, що це робить мене кращою за інших. Це зовсім не так. Я в такий момент не думаю про інших взагалі. Я думаю про себе.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь