Cпецпроєкти

Коли ти в неї перший: декілька важливих порад


Раніше ми вже з’ясували ставлення хлопців до втрати цноти та навіть дізналися, як це сталося в деяких із них. Під час цього опитування виявилося, що багато із чоловіків хотіли б дізнатися, про що слід пам’ятати та яких порад дотримуватися, коли ти в неї перший. Втрата цноти  для когось може бути важливою подією в житті, а для когось – ні. Це також не залежить від статі. Кожна людина має свою думку щодо цього. Ми не кажемо, що дівоча цнота має інше значення, ніж чоловіча.

З погляду фізіології стверджувати, що для кожної дівчини перший секс матиме однакові відчуття та буде супроводжуватися болем, теж неправильно. Гімен, або так звана дівоча пліва в кожної дівчини має свою будову та особливості. Наприклад, гімен може бути суцільний та закривати вагінальний прохід (це дуже рідкісний випадок), може мати одну-дві перегородки або отвори. В процесі дорослішання пліва поступово розтягується, але цей процес відбувається по-різному. Саме тому невідомо, яким за відчуттями буде перше проникнення для дівчини. 

Та все ж щоб уникнути болю та запобігти пошкодженням, варто утримуватись від різких рухів та швидкого проникнення. Випадки з кров’ю не завжди пов’язані з розривом гімену, це також можливо в результаті механічних пошкоджень. 

З’ясуйте її ставлення до втрати цноти

У суспільстві побутують різні стереотипи щодо втрати жіночої та чоловічої цноти. Жіночу цноту зображують майже однією з найважливіших у житті подій, яка потребує моральної підготовки та вибору відповідного партнера. Чоловічу цнота, навпаки, часто знецінють, хлопців заохочують позбутися її якомога швидше. 

Коли ми говоримо про секс, про окремих людей і особистостей, то маємо розуміти, що однієї загальної та правильної думки тут не може бути. Для якоїсь дівчини втрата цноти насправді важлива подія, до якої вона готувалась або готується досі, а для іншої – це просто секс, такий самий, як буде після цього першого разу. 

Тому краще дізнатися заздалегідь, яке саме ставлення у вашої партнерки. Відповідно до цього ви зможете підтримати її, глибше зрозуміти її почуття, налаштуватися на розмову. Пам’ятайте, головне – це спілкування та повага до партнера.

Пам’ятайте про фізіологічні особливості

Як ми вже зазначали, фізіологічні особливості першого сексу в дівчини відрізняються для кожної і тому загальних правил та інструкцій просто не існує. Тут варто розуміти, що для того щоб покращити процес, ви можете контролювати свої рухи при проникненні, при цьому не забуваючи про емоційний стан одне одного. Кров – необов’язкова складова першого сексу. Якщо її не буде, це нормально, і навпаки, якщо ви помітите її, теж не варто хвилюватися. Головне в цей момент – запитати партнерку, чи все нормально. Якщо ви рухалися повільно і попередньо обоє були збуджені, а в дівчини вже виділилась природна змазка, тоді це просто особливість гімену. В такому випадку дівчина має відчути вашу підтримку, не соромлячись та почуваючись комфортно. Розмовляйте з партнеркою, контролюйте рухи, але в міру. Все ж таки секс – це задоволення.

Якщо вона значно молодша від вас, будьте впевнені в правильності рішення

Загального віку, коли для дівчини краще втрачати цноту, немає і не варто намагатися його розрахувати. Хтось може втратити її у 16, а хтось – у25, а може, й пізніше. Це особисте рішення кожного. 

Але у випадку, якщо у вас велика різниця у віці, необхідно відповідально поставитись до статевих стосунків. Насамперед нагадуємо про кримінальну відповідальність. В Україні вік статевої зрілости складає 16 років. Якщо ваш партнер молодший за цей вік, а ви – вже повнолітній, радимо обережно ставитися до статевих стосунків.

Якщо ж ваша партнерка вже старша за 16 років, але все ще неповнолітня, варто звернути увагу на ваші стосунки: чи почуваєтесь ви на рівних, чи, може, ваш секс – це прояв незрілого ставлення до стосунків та спосіб самоствердження. Якщо за вашою різницею у віці стоїть якесь нездорове бажання, мабуть, краще спочатку розставити крапки над «і», ніж одразу переходити до сексу.

Визначте статус своїх стосунків

Якщо ви маєте стосунки, то слід запевнити партнерку, що якість сексу не повинна вплинути на них, що це ваше взаємне бажання і ви обидва згодні на статевий акт. Якщо ж, навпаки, ви і ця дівчина не маєте стосунків і не плануєте їх починати, необхідно з’ясувати це заздалегідь. Нереальні очікування та розчарування, яке за ними йде, – це те, чого можна уникнути, просто поговоривши. Не забувайте про почуття інших. 

Пам’ятайте про безпеку

Ми вже писали про те, які аналізи слід здавати, коли у вас з’являється новий постійний партнер. Але питання безпеки актуальне для будь-якого різновиду сексу. Неважливо, що в дівчини ніколи не було сексу. Це не виключає можливости інфекцій та захворювань і стосується вас обох. Найкращий метод контрацепції у такому випадку – це презерватив. Поставтеся відповідально і переконайтеся, що дівчина усвідомлює, як важливо займатися захищеним сексом та стежити за своїм здоров’ям. 

Приділіть увагу прелюдії

Часто люди забувають про те, як важливо підготуватися перед безпосереднім статевим актом і це стосується не тільки цнотливих. Особливо, коли говоримо про жіноче тіло і жіночі оргазми, попередні дотики, поцілунки, розмови грають величезну роль у механізмі жіночого збудження. Якщо ви вже в стосунках, скоріше за все, ви знаєте, що їй подобається: які поцілунки, де, які дотики. Не слід нехтувати цими важливими дрібницями. Крім того, під час цих дій виділяється природна змазка, і що більше її виділиться, то краще. 

Будьте уважними та слухайте партнерку

Коли ви вже безпосередньо перейшли до проникнення, будьте особливо уважні до того, що відчуває партнерка. Спитайте, чи все нормально (але не треба робити це щохвилини). Крім цього, звертайте увагу на невербальні знаки, наприклад, на вираз її обличчя. Якщо здається, що їй некомфортно чи боляче, зупиніться та спитайте, чи все нормально. Також не слід обирати складні пози або змінювати їх щоп’ять хвилин. Перший секс все ж таки має деякі відмінності від звичайного. Все це можна буде спробувати наступним разом.

Пам’ятайте про себе та свої почуття

Так, під час першого сексу ми насамперед приділяємо увагу людині, для якої це новий досвід. Але не варто забувати про головне правило здорових стосунків: слід ставитись з повагою та турботою і до партнера/-ки, і до себе. Комфорт партнерки має таке саме значення, як і ваш особистий. Намагаючись зробити приємно іншому, не нехтуйте своїми почуттями. Ви так само займаєтеся сексом і маєте право на задоволення.

Будьте поруч після закінчення

Незалежно від того, чи ви в стосунках із цією дівчиною, чи ні, будьте поруч із партнеркою та підтримайте її. Найкраще – це обійми. Проведіть якийсь час просто лежачи в ліжку, поговоріть на приємні теми. Якщо це було не в неї вдома, перевірте, чи доїхала вона додому. Також дізнайтеся, як вона почувається наступного дня. Секс – це не тільки фізичне, але й емоційне задоволення. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: