Спецпроєкти

Як я втратив цноту. 7 історій хлопців про «перший раз»


Чоловіки і цнота. Що можна сказати про зв’язок між цими словами? Чи цінують чоловіки цноту так само, як більшість жінок та дівчат? А якщо ні, то чому? 

Історично склалося, що перший секс для жінки завжди був (і досі є) особливим. Хоча б тому, що втратити цноту фізіологічно можна лише раз (ми не беремо до уваги гіменопластику, тобто повторне поновлення дівочої пліви). Жінка готує себе до цього як морально, так і фізично, заздалегідь знаючи, що це може бути неприємно, боляче, важко (обмежуючі переконання, привіт!).

Водночас перший секс у хлопця фізіологічно ніяк не буде відрізнятися від наступних разів (ми зараз не говоримо про почуття, атмосферу та інші фактори, що впливають на якість сексу).

Так все ж таки, чоловіча цнота – яке її значення, на думку самих чоловіків? Ми зібрали реальні  історії першого сексу у хлопців: в якому віці це сталося, з ким, де та як все минуло, що вони відчували після та чи задоволені, що перший раз був саме таким. Читай та дізнавайся! 

Єгор, 24
Мені було 15. Це була дівчина на новорічній вечірці. Я знав, що подобаюсь їй. Не скажу, що не було можливости зробити це раніше, я просто не дуже старався для цього. Якщо дівчина зупинялась – я не продовжував теж. 

Це було звичайно. Нічого такого, щоб розповідати. Я знав, що маю це зробити. Якщо бути зовсім відвертим, не важливо було що це за дівчина.  Ніхто з моїх друзів не знав про те, що ми переспали. Я не хотів, щоб вони знали. Чому? Дівчина була не надто вродлива.
Потім вона в мене закохалась. Я ніяк на це не відповів. Через рік я почав свої перші стосунки. З іншою.

Гліб, 21
Мені було 15. Ми залишилася вдвох з другом вдома. Я жив у великому будинку. Мій батько полюбляє колекціонувати дорогий алкоголь. Ми вирішили трохи позичити та випити. Після достатньої кількости коньяку та віски, мій друг запропонував запросити дівчат. Ну, за гроші, розумієте. Він вже до цього займався сексом. Я – ні, і не знаю, чи знав він про це. 

Дівчата приїхали. Можливо, звучить грубо, але за ті гроші, що я мав, нам вистачило не на молодих привабливих дівчат. Приїхали дві жіночки. 

Ми з ними випили. Атмосфера була, наче ми п’ємо з друзями наших батьків. Потім мій друг кудись вийшов з однією з них. Інша, що залишилась зі мною, просто почала роздягатися. 

Так все і сталося. 

Як це було, я навіть не пам’ятаю. А може, я просто намагався це забути. Було та й було. 

Андрій,19

Мені було 18, їй теж. Ми разом навчалися в школі. Якийсь час ненавиділи одне одного. Потім стали друзями, потім хлопцем та дівчиною. Ми вступили до вишів у різних країнах. Вона хотіли почекати, щоб знати, що наші стосунки не закінчаться одразу після школи.

Приблизно через 3 місяця з початку навчання я знову прилетів до неї та це сталося. Мені сподобалось. Особливо тому що це було саме із цією дівчиною.

Ми розійшлись. Але все ще дружимо. Вона дуже добра та гарна. 

Ваня, 26
Мені було 16. Була якась вечірка. Жахливий будинок, найдешевший, що ми знайшли, безліч незнайомих мені людей.

Я познайомився з двома дівчатами. Ми випили, багато випили. Почали шукати вільну кімнату. Знайшли. Почали розмовляти, одна вже була готова роздягнутися, інша – ні. Ця друга дівчина сказала, що хоче піти. На що я відповів, що якщо секс буде, то втрьох. Якщо ні – йдіть обидві. 

Одна з них пішла, а друга залишилась та почала зі мною розмовляти. Через деякий час я вже був готовий. 

На вечірці було так багато людей і мало кімнат, що ми вирішили зачинити двері, притуливши до них шафу, щоб ніхто не зміг зайти.

Все сталося дуже швидко. 

Після цього мої друзі сказали мені, що та друга дівчина намагалась зайти до нас. Але заважала шафа…

Мені не сподобалось. Секс був дуже неприємний. 

Ігор, 29
Перший раз я переспав з дівчиною на третьому курсі інституту. Ми познайомились через спільних знайомих. Вона жила на другому поверсі гуртожитку, я – на третьому. Почали зустрічатись. Не знаю навіть, як так вийшло. Всі чомусь вважали її занадто бунтівною, емоційною. Але якось я цього не помітив. Секс у нас був через кілька тижнів, після того як почали зустрічатись. Мені сподобалось. 

Мені було байдуже, коли це станеться. Кому яка різниця. 

Зараз ця дівчина – моя дружина. 

Андрій, 27
Ми познайомились у мережі. Почали спілкуватися щодня, по відео, по телефону, переписувались. Ми жили в різних країнах. Через пів року я прилетів до неї. Вона теж була незаймана. Доти ми мали інтимні розмови по відео, тому якось одразу вирішили спробувати в житті. Я вже не міг чекати. 

З першого разу не вийшло. З другого і третього теж. Якось наш секс вплинув на те, що ми мали до нього. 

Я поїхав, якийсь час ми ще переписувались. Потім вона припинила наші стосунки. Не знаю, як вона зараз. Трохи неприємно, що так сталось. Але ні, не шкодую. Секс для мене можливий лише з тією, до якої в мене почуття. Я не можу по-іншому. 


Влад, 24
Я був на першому курсі. Це була посвята в гуртожитку. Ми змішали три різних алкогольних напої в каструлі. Кожен мав це пити та казати тост стоячи на одній нозі на стільці. Після третього келиха мені вже стало важко. 

Там була дівчина. Гарна, я одразу помітив. Вона була дуже впевнена в собі, казала все, що мала на думці. Я вирішив дещо зробити. Вона часто сиділа в телефоні, я робив їй зауваження. Сказав, що заберу телефон. Коли вона знову взяла телефон, я просто забрав його та поклав собі в труси. Вона так подумала. Насправді я поклав його в шорти, а потім вже в кишеню. 

Коли всі розійшлись, і ми залишилися вдвох, вона почала просити повернути телефон. Я сказав, щоб вона сама його забрала. Вона засунула руку мені в труси. Телефона там не було. 

Ми переспали в моїй кімнаті в гуртожитку. Нічого не пам’ятаю, але, здається, хтось був у кімнаті, коли ми це робили.

Після цього ми почали зустрічатись. Я закохався дуже сильно. Потім пів року, після того як вона розірвала стосунки, я не знав, що буду робити. Ця історія завжди мене смішить. Не знаю, як я це придумав. Я хотів, щоб це запам’яталось.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь