Спецпроєкти

7 поз для максимального проникнення, або Як найкраще відчути одне одного


Зовсім необов’язково перечитувати всю Камасутру або бути порнозіркою, для того щоб знатися на позах для сексу. Правильне положення ваших тіл може задіяти стимуляцію ерогенних зон та викликати безліч відчуттів. Сьогодні ми підібрали пози, які подарують максимальне проникнення, щоб ви обоє змогли якнайкраще зблизитись одне з одним.

Поза ембріона

Це варіація всім відомої doggy style, різниця в тому що партнер попереду лягає так, що бедрами опирається на свої п’ятки, а руки простягає вперед, кладучи голову між плечима. Це дозволить партнеру, що проникає, максимально зручно та приємно здійснити цей процес. 

Поза кішки

Також одна з варіацій doggy style (їх, до речі, безліч). Тут радимо підкласти під живіт партнера знизу подушку для максимальної зручности, також це дозволить підняти бедра вище та прогнутись у спині. Партнер, який проникає, не переносить вагу свого тіла, оскільки спирається руками на ліжко, концентруючись у такий спосіб на глибокому проникненні. Якщо вам подобається відчувати одне одного, торкаючись тілами, то можна тримати партнера знизу за бедра та контролювати ваші рухи. 

Поза з плечима на шиї

Партнер знизу лежить на спині, його/її ноги охоплюють вашу шию з двох боків. Ноги в цьому випадку допомагають партнеру зверху зафіксуватись у зручній позиції. Тут стимулюється точка G і точка Р. Може знадобитися додаткова гнучкість партнера знизу, адже що вище підняті ноги, то глибшим буде проникнення. Ця поза може швидко привести до оргазму, тож краще не поспішати з рухами. 

Поза «ложки» на спині 

Доволі непопулярна поза, але має свої плюси. Партнер, який виконує проникнення, лежить на спині з розставленими ногами, а інший партнер лягає зверху, приймаючи таку ж саму позицію. Оскільки більшість членів при ерекції мають вигнуту форму, в такому положенні стимулюється точка G. Також ваші руки тут ніяк не задіяні, тож можна додатково стимулювати клітор/пеніс. 

Поза на краю ліжка

Партнер, який проникає, сідає на край ліжка (або стільця, дивана та інших місць, де відбувається акт), інший партнер розводить ноги в положенні обличчям вниз та спирається руками на підлогу. Партнер виконує проникнення, тримаючи іншого за бедра та повністю переймаючи вагу на себе, руки на підлозі тільки допомагають тримати рівновагу. Глибоке проникнення гарантовано, цікава поза для експериментів. 

Поза на столі

Схожа на позу, коли ноги на шиї в партнера, але тут один з партнерів стоїть. Партнер, який приймає, лягає на стіл або іншу зручну поверхню так, щоб ви, виконуючи проникнення, змогли робити це стоячи. Ноги партнера можуть бути у вас на шиї. Також можна одну ногу опустити й притримувати партнера за бедро, а іншу залишити на шиї. Тут можливе максимальне проникнення, тож будьте впевнені, що партнер вже збуджений і виділилась достатня кількість змазки (можна додати лубрикант).

Поза жаби

Ця поза має таку назву через вправу, яку застосовують для тренування гнучкости або для розслаблення м’язів. Партнер, який виконує проникнення, лежить на спині та піднімає свої ноги так, що коліна притиснуті до грудей. Інший партнер приймає позу жаби, тобто розводить коліна в різні боки, руками спирається на груди партнера та виконує проникнення самостійно. Партнер може тримати того, хто зверху, за сідниці. Тут також стимулюється точка G та А. Така поза ще дозволяє використати анальну пробку або сексіграшку для анальної стимуляції.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь