Cпецпроєкти

Антиейджизм: фотопроєкт про сексуальність жінок старшого покоління


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

TILLS Production створили соціальний фотопроєкт «Антиейджизм» – про жінок віком від 60 років, їхню красу, свободу, сміливість та сексуальність. Тобто про ті категорії, які в нашому суспільстві рідко асоціюють із людьми «третього віку». А дарма.

Тож авторки проєкту вирішили підважити стереотипи про жіноче тіло та табу на його демонстрування після досягнення певного віку (60? 50? 40? Ця уявна межа в кожній свідомості різна). На фотосесію запросили групу «Стильні метелики» («Стильные бабочки»), які познайомилися в хабі для пенсіонерів від «Життєлюб» та вже зняли кілька відео- й фотопроєктів. Під час підготовки до зйомки фотографка Тріша (Анна Грищенко) разом зі стилістками Інгою Лібегою та Лізою Ромасюк надихалися відомими іконами стилю – 98-річною Айріс Апфель і 98-річною Бадді Вінкл. А «Метелики» отримували задоволення від фотозйомки, позбавлялися комплексів, експериментували з образами та набували впевнености: їхні тіла прекрасні.

Наш провокаційний соціальний проєкт – про сексуальний ейджизм. Про те, що в суспільстві прийнято захоплюватися та демонструвати лише молоде тіло, а жінки за сорок стають невидимими для масової культури. Таке знеціненням другої половини життя жінок підтримує уявлення, що у жіночого існування є лише дві функції: прикрашати життя чоловіків квітучістю власної молодости, а далі йти в тінь і присвячувати себе клопотам про дітей і онуків.
Тріша
авторка проєкту
Незважаючи на провокаційний характер нашого проєкту, ми хочему звернути увагу глядача на його соціальну значимість для жінок різного віку. В Україні такий проєкт реалізовано вперше. Ми плануємо зняти другу частину проєкту, з героями з різними статусами, віком і статтю. Звісно, ми хочемо організувати виставку. Кожен охочий може підтримати наш проєкт і купити постер для натхнення через наш інстаграм. 10% з покупки піде у фонд «Життєлюб».

Інстаграм TILLS Production

 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ Коротка історія кіно: французька нова хвиля
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь