Спецпроєкти

Замість Євробачення: онлайн-шоу «Європа сяє світлом»


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

18 березня Євробачення-2020 скасували через коронавірус — пісенний конкурс переносять на 2021 рік. Натомість організатори шоу вирішили влаштувати для глядачів онлайн-концерт. Таке рішення прийняли Європейська мовна спілка та суспільні мовники Нідерландів NPO, NOS і AVROTROS, які разом працювали над організацією Євробачення-2020 у Роттердамі.

Онлайн-шоу «Європа сяє світлом» (Europe Shine A Light) у прямому етері проведуть 16 травня.

Шоу триватиме близько двох годин. Очікують, що всі виконавці (41 учасник), які планували приїхати до Роттердама, візьмуть участь в онлайн-концерті. Виступити запросять і тих артистів, які брали участь у Євробаченні в попередні роки.

Онлайн-концерт матимуть можливість транслювати суспільні мовники різних країн. Також концерт буде доступний для перегляду на офіційному каналі Євробачення в ютубі.

Шоу будуть вести ведучі Євробачення-2020. Це актриса і ведуча Шанталь Янзен, ведуча, співачка та двічі учасниця Євробачення Едсілія Ромблі та співак, ведучий і коментатор Ян Сміт. Нідерланська інтернет-зірка Ніккі де Джагер теж створить онлайн-контент для цієї спеціальної трансляції.

«На жаль, цьогоріч пісенного конкурсу “Євробачення” не буде. Натомість ми маємо намір об’єднати Європу з унікальною телевізійною програмою в прайм-тайм 16 травня. Ми закликаємо всі мовні компанії, які повинні були цьогоріч взяти участь у Євробаченні, і членів Європейського мовного союзу в інших країнах транслювати це шоу в дусі згуртованости та єдности», — зазначив виконавчий директор конкурсу Йон Ола Санд.

Також з 10 по 16 травня триватиме тиждень Євробачення, тож усі радіостанції-члени Європейської мовної спілки можуть присвятити етер цьогорічним учасникам та історії конкурсу.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь