Спецпроєкти

Тест. Правда чи фейк Марічки з фейсбук-стрічки?

Ще в лютому цього року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила про інфодемію – перенасичення інформацією, через яке людям стає все важче відшукати правдиві та надійні джерела. Саме через фейкові новини ми панікуємо, скуповуємо «профілактичні ліки від коронавірусу» і ладні мити овочі та фрукти ледь не з хлоркою.

Годі-годі! Самолікування та миття продуктів навіть з простим милом аж ніяк некорисне. Значно корисніше вміти відрізняти правдиві новини від фейків. У межах проєкту #МиВсіВОдномуЧовні ми створили тест, щоб дізнатися, наскільки ти озброєний/-а (а заодно й поділитися правдивою інформацією з пруфами).

Вйо до тесту!


 

Розважаймося, навчаймося і не забуваймо допомагати тим, хто цього потребує. Розпочинаймо просто зараз! Команда KIND Challenge і Українська біржа благодійности запустили збір коштів на купівлю засобів захисту для лікарів і автоматичних гематологічних аналізаторів крови. Задонейтити 1, 10, 100 гривень або будь-яку іншу суму, що буде важливим внеском у боротьбу з коронавірусом, можна за посиланням.

Мета проєкту #МиВсіВОдномуЧовні – об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомогти одне одному.

Ілюстрації: Олександр Грехов

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь