Спецпроєкти

Про що говорив Ілон Маск в інтерв’ю Джо Рогану? Ключові тези


Засновник і голова компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск вдруге прийшов на подкаст Джо Рогана Joe Rogan Experience. Вони поговорили про нові розробки компанії Маска Neuralink, штучний інтелект, продаж нерухомости, батьківство та недемократичність карантинних обмежень.

Neuralink

Маск розповів, що його компанія Neuralink, яка займається розробкою технології «нейронного мережива», почне тестувати свою продукцію на людях менш ніж за рік. Імплант зможе відновлювати пам’ять, функціональність кінцівок, зір, слух та зупинити епілепсію.

Пристрій встановлюватимуть безпосередньо в череп, з’єднуючи з відповідними областями мозку для взаємодії.

«Загалом чіп може виправити все, що не так із мозком», – заявив Маск, додавши, що попереду ще багато роботи.

Ба більше, Ілон подумує про пристрій, за допомогою якого люди змогли б говорити без слів. Після впровадження чіпа Neuralink у мозок люди спілкуватимуться дуже швидко і більш точно. Також мільярдер зазначив, що можна буде навіть обирати певну мову, завантаживши необхідну програму.

«Я не знаю напевне, що станеться з мовою. У такій ситуації це було б схоже на матрицю. Ти хочеш говорити іншою мовою? Немає проблем, просто завантаж програму», – додав він.

За попередніми оцінками Маска, на розробку такої технології знадобиться 5–10 років.

Свобода від статків

Нещодавно Ілон Маск оголосив про розпродаж всієї своєї нерухомости та виставив на продаж два будинки. У твітері тоді він написав: «Я продаю майже все своє майно. У мене не буде жодного будинку».

У подкасті він заявив, що матеріальні статки його обтяжують. За його словами, у більшості з будинків він не проводить багато часу, тому це не схоже на добре використання активів. Замість проєктування будинку своєї мрії він вважає практичнішим використовувати цей час для роботи над планом доставки людей на Марс.

Карантин

У подкасті ведучий  і гість також обговорили (не)доцільність карантинних обмежень у США через пандемію коронавірусу COVID-19 . Маск вважає, що вони порушують конституційні права людей. На його думку,  у людей має бути вибір, хочуть вони залишитися вдома чи ні: «Якщо це вільна країна, вам повинно бути дозволено робити те, що ви хочете доти, доки це не поставить під загрозу інших».

Батьківство

5 травня в Ілона Маска і канадської співачки Граймс народилася дитина. Новонародженого сина назвали X Æ A-12. В етері шоу Роган поцікавився, як вимовляти ім’я.  «X – буква “екс”, потім Æ — вимовляється як “еш”, потім “ей твелв”, – до речі, це мій внесок, а Archangel-12 – найкрутіший літак в історії», – пояснив Маск.

Підприємець вже вдруге відвідує подкаст Joe Rogan Experience Джо Рогана. Перший випуск з ним вийшов у вересні 2018 року і спровокував хвилю мемів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь