Спецпроєкти

Кураж шукає кота, який стане «обличчям» благодійного проєкту. Це може бути твій котик

Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Кураж у пошуках котика чи киці, який/-а стане «обличчям» сумісного благодійного проєкту з monobank.

1 травня 2020 стартувала соціальна колаборація Куражу та monobank. У межах колаборації за допомогою додатку електронного банкінгу користувачі monobank можуть перераховувати частину кешбеку на благодійність.

Кошти спрямовують на фінансування 12 проєктів допомоги у лікуванні дітей, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень, перинатальних центрів та пологових будинків.  Повний список проєктів тут. 

А до чого коти?

А поки підбивають підсумки, Кураж нагадує, що допомагати – це приємно та весело.  

Проєкт запускає флешмоб з пошуку майбутнього селебріті-кота/кішки, який/-а стане «обличчям» спільного благодійного проєкту Куражу та monobank.

Як зробити кота/кішку зіркою?

  • Влаштовуйте своїм улюбленцям фотосесію.
  • Обирайте з неї найкраще фото (це буде важко, але треба зробити).
  • Викладайте світлину у сторіз або в пості  в Instagram, або у пості у Facebook з 4 по 11 травня, тегнувши Кураж та monobank.
  • 12-14 травня на сторінках Куражу в соцмережах йтиме голосування за переможців.
  • 15 травня – Кураж оголошує переможців – котів/кішок, які будуть відтоді з’являтися в постах Куражу про спільний проєкт із monobank.
    Переможців буде двоє: по одному з Instagram та Facebook. 

Photo: Lena Myzovets

Окрім селебріті-статусу для своїх улюбленців та гордості за них, переможці та переможниці також отримають подарунки – Кураж ID (річний абонемент на Кураж) та карту monobank platinum (безкоштовний випуск та обслуговування на пів року, після закінчення цього терміну можна буде  сплачувати за неї або перевипустити безкоштовну чорну). 

P.S. Ваш/-а кіт/кішка вже дивно дивиться на вас? Це натяк, що саме час влаштовувати фотосет і робити його/її справжньою зіркою. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь