Спецпроєкти

Leopolis Jazz Fest 2021 анонсував хедлайнера фестивалю


Leopolis Jazz Fest 2021 анонсували одного з хедлайнерів фестивалю. Ним став Seal британський співак, володар чотирьох премій Греммі. Він виступить 25 червня 2021 року на сцені ім. Е. Рознера.

У 2021 році X Leopolis Jazz Fest відбудеться 24–28 червня, а цьогоріч у зв’язку з надзвичайної ситуацією у світі його скасовано.

За свою видатну кар’єру, яка налічує понад два десятиліття, британський співак Seal записав понад десять альбомів, що розійшлися 30 мільйонами копій по всьому світі. Відомий своїм неповторним хрипким баритоном та класичним написанням пісень, Seal досяг успіху в багатьох музичних жанрах. Його м’який тембр, що звучить у хітах Crazy і Kiss from a Rose, швидко закріпив за ним статус шанованого співака.

Leopolis Jazz Fest – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно відбувається в Україні на останніх вихідних червня. Уперше фестиваль зібрав меломанів у 2011 році. Щорічно фестиваль відвідує понад 100 тисяч гостей з України та іноземних країн.

У 2016 році фестиваль британське видання The Guardian визнало Leopolis Jazz Fest одним з найкращих джазових фестивалів Європи.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь