Спецпроєкти

«Звільнились від Золотої Орди – звільнимося й від ковідової»: листівки підтримки з історичними референсами

А на bit.ua благодійний проєкт #МиВсіВОдномуЧовні саме в розпалі. Ми прагнемо об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомогти одне одному. Тож зараз ми активно поширюємо перевірену та фахову інформацію про перебіг боротьби з коронавірусом.

Лейтмотив проєкту: «Життя триває». Ми також готуємо фановий контент, що допоможе зробити карантинні дні веселішими. Цього разу bit.ua створив листівки підтримки, засновані на перемогах українських князів, істориків, вічних революціонерів та демократів. Вйо надихатися міццю Святослава Ігоровича, завзяттям Грушевського і потужністю княгині Ольги!

 

 

 

 

 

Розважаймося, навчаймося і не забуваймо допомагати тим, хто цього потребує. Розпочинаймо просто зараз! Команда KIND Challenge і Українська біржа благодійности запустили збір коштів на купівлю засобів захисту для лікарів і автоматичних гематологічних аналізаторів крови. Задонейтити 1, 10, 100 гривень або будь-яку іншу суму, що буде важливим внеском у боротьбу з коронавірусом, можна за посиланням.

Мета проєкту #МиВсіВОдномуЧовні – об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомогти одне одному.

Ілюстрації: Олександр Грехов

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь