Спецпроєкти

Письменник Харукі Муракамі стане діджеєм на радіо, щоб підняти японцям настрій під час пандемії


Письменник Харукі Муракамі стане діджеєм на японському радіо, щоб підняти японцям настрій під час пандемії коронавірусу. Про це пише The Guardian.Письменник Харукі Муракамі стане діджеєм на японському радіо, щоб підняти японцям настрій під час пандемії коронавірусу. Про це пише The Guardian.

Шоу, яке проведе письменник, називається Stay Home Special.

Муракамі ставитиме свої улюблені пісні і відповідатиме на запитання слухачів. Транслюватимуть програму на Tokyo FM 80.0 та ще 38 японських радіостанціях 22 травня.

«Сподіваюся, що сила музики хоч трохи зможе зарадити цій хвилі смутку через коронавірус», – зазначив Харукі на сторінці події.

Ось сторінка з анонсом радіоподії:

До слова, це буде не перший діджейський досвід для письменника: раніше він час від часу випускав програму Murakami Radio.

З 2018 року Муракамі спорадично проводив заздалегідь записане одногодинне шоу на FM в Токіо. Музику він відбирав зі своєї колекції, яка налічує близько 10 000 записів. Письменник обожнює джаз (він сім років керував джазовим клубом зі своєю дружиною Йоко) та попмузику, яку слухає під час занять спортом.

«Я з дитинства захоплююся колекціонуванням записів і CD, мій будинок завалений такими речами. Але я часто відчуваю себе винуватим перед світом через те, що слухаю таку прекрасну музику в самоті», – писав Муракамі перед першим етером у 2018 році. – Мені здається, було б добре поділитися нею з іншими людьми за келихом вина або чашкою кави».

У Японії станом на 14 травня – понад 16 тис. випадків інфікування COVID-19. У четвер, 14 травня, Японія скасувала надзвичайний стан, уведений через коронавірус, в 39 із 47 префектур держави. Водночас у найбільших із них, як-от Токіо й Осака, надзвичайний стан залишається.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь