Спецпроєкти

«Можна як в Ла-Ла Ленд»: як ми побували у справжньому автокінотеатрі


Знаєте, чого в останні місяці бракувало найбільше? Ні, не розваг і навіть не спілкування. Найбільше нам бракувало свободи. Хотілося закрити вуха від усіх «Не можна» та заволати «Можна!!!». Тільки так, щоб  розумно і безпечно. Ця думка, здається, крутилася в багатьох головах. 

13–14 червня IQOS, «Планета кіно» і Don’t Take Fake запросили друзів на стильну та незвичайну вечірку «Можна як в Ла-Ла Ленд»

Цього вікенду вони перетворили паркінг коворкінгу «Кооператив» на drive in – справжній американський кінотеатр на колесах, такий, як ми бачили в голлівудських фільмах.

Команда bit.ua особисто побувала на івенті та розповідає, як усе влаштовано.

Можна нарешті запросити друзів у кіно

На в’їзд вказує неонова стрілка з написом Drive In. Люди на вулиці зупиняються та запитують, чи можна прийти й іншого дня, – можливо, щось показуватимуть і після вікенду. Було б круто, якби «Кооператив», надихнувшись ідеєю IQOS, «Планети кіно» та DTF, перетворив свою парковку на постійну локацію для автоівентів.

У центрі великий екран. Паркінг зручно вміщує трохи більше, ніж 100 машин. Приблизно стільки й  було. Однак не все так просто. У драйвінів є спеціальні правила, як розставляти автівки, щоб вони не закривали екран одна одній. Мінікупери – в перший ряд, а великі позашляховики – в останній.

01/3

Можна дивитися фільм, не виходячи з машини

На великому екрані крутили класику – «Кримінальне чтиво» та «Метод Хітча».

В автокінотеатрі фільми дивляться просто з машини. Такий формат – знахідка для посткарантинних івентів. Кожен зручно влаштовується у своєму авто, вмикає кондиціонер або відчиняє вікно. До речі, щоб чути звук, тримати вікно відчиненим не потрібно. Усе влаштовано цікавіше, без динаміків та гучномовців. Не зважаючи на масштаб заходу, у центрі міста ввечері було тихо.

Щоб почути озвучення фільму та оголошення, потрібно ввімкнути в авто радіохвилю, частоту якої крутили на екрані. «Головними по радіо» цього вікенду було радіо «Аристократи». Данило Хомутовський та Лєра Чачибая вели етер, координували гостей та керували звуковою доріжкою до фільму.

01/9

Можна хрумтіти попкорном

Як щодо попкорну? Спокійно, попкорн був. Яке ж це кіно без нього. Планета кіно пригощала своїм знаменитим Pumpidup

Навіть замовлення попкорну та напоїв зробили незвичайних. Жодних черг до каси! Усі замовлення через бот у телеграмі (сервіс через розумних чатботів – це одна з фішок IQOS). Замовляєш попкорн у боті, вказуєш номер паркомісця – за хвилину до тебе під’їздить хостес на роликах чи електросамокат із замовленням. 

01/3

Загалом знаєте що? Можна не читати те, що ми написали тут, а просто погортати фото та подивитися відео. Зрозумієте самі, чому все було, наче в Ла-Ла Ленді.

 

01/24

Фото: Віталій Мельник

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь