Спецпроєкти

Далай-лама випустить музичний альбом. Один трек можна послухати вже зараз


Духовний лідер Тибету Далай-лама XIV випустить власний дебютний музичний альбом «Внутрішній світ» (Inner World) 6 липня у свій 85-й день народження. Про це повідомляє Rolling Stone.

До платівки увійдуть 11 треків, класичних буддійських мантр у виконанні Далай-лами, накладених на нью-ейдж-музику. Над аранжуванням працювали музиканти Джунел і Авраам Куніни з Нової Зеландії. Уперше вони запропонували Далай-ламі ідею створення альбому багато років тому, але він відмовився, а у 2015 році пара знову звернулася до нього з тим самим проханням – цього разу успішно.

«Він пояснював мені, наскільки важлива музика, нахилився вперед, в його очах спалахнули іскорки, пальці його переплелися між собою… Він говорив про те, як музика допомагає людям  у способи, в які не може допомогти він, адже вона долає відмінності і повертає нас до справжньої суті і нашої чуйности», – розповів Авраам Кунін.

Один з треків під назвою «Співчуття» (Compassion) уже з’явився в мережі. Це класична мантра Om mani padme hum санскритом. Усі композиції складаються з читання Далай-ламою мантр і уривків з розмов. Саме Джунел Кунін і записала бесіди з Далай-ламою для «Внутрішнього світу».

Гроші, зароблені на продажу альбому «Внутрішній світ», підуть на розвиток Інституту Розуму і Життя, а також на програму соціального, емоційного та етичного навчання SEE Learning – міжнародну освітню програму, яку розробили Університет Еморі і Далай-лама.

Список треків з альбому

1. Будда
2. Одна з моїх улюблених молитов
3. Співчуття
4. Мужність
5. Ама Ла
6. Зцілення
7. Мудрість
8. Очищення
9. Захист
10. Діти
11. Людство

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐